Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

I vy můžete ušít dokonalý výrobek

Říj 1824 Autor: Redakce

Také Vám připadá, že maminka, která nešije, jako by neexistovala? Nejste od pravdy daleko. A jak může takové domácí šití měnit budoucí pohled na svět?

Matky jsou vzorem svým dětem, touží po seberealizaci, hledají rovnováhu a i tím, že šijí oblečení pro své děti jim tak ukazují jak málo stačí, aby člověk vyrobil něco dokonalého. Maminky předávají dětem sílu věřit, že i jejich ruce budou jednoho dne šikovnější než jen na prosté nakupování.  Věřte, že na šatičky, které vám ušila maminka, prostě budete vzpomínat jinak-a déle.

Boom domácího šijí je patrný hlavně na internetu prostřednictvím sociálních sítí

Ačkoli se zdá, že kamenných prodejen s látkami a galanterií je jako šafránu, e-shopů je naopak jako hub po dešti. Je to logické! Maminka večer uspí děti a může pohodlně a v klidu „vyrazit“ na nákup, třeba k Julče na www.unuodesign.cz – a to tak, aniž by opustila teplo svého domova, nebo musela shánět hlídání.

usito unuackamiJulča vás v on-line světě nenechá na holičkách

Julča – chobotnice, hlavní maskot e-shopu střeží, aby vše šlapalo jako na drátkách a každá švadlenka dostala přesně to co potřebuje.

Obavy hoďte za hlavu, protože online nakupování u Julči je hračka. E-shop nabízí kvalitní certifikovanou metráž a galanterii všeho druhu. V praxi to znamená, že látky jsou vhodné i na šití výrobků pro děti do tří let.

Pro ty, které se k šití teprve rozhoupávají a začínají doslova od nuly – bez hlavního a nejdůležitějšího náčiní – bez šicího stroje, má unuodesign také nabídku kvalitních šicích strojů, overlocků a coverlocků. S nabízenými značkami má samotná majitelka Petra Plemlová výborné zkušenosti. Když rozjížděla svůj druhý e-shop unuo.cz, tak švadlenky značku Brother otestovaly v ostrém provozu. Dnes již šijí na průmyslových strojích, ale právě ona zmíněná zkušenost vedla k jasnému rozhodnutí, jakou značku do prodeje určitě zařadit.

Warmkeeper, wellsoft, mircopeach…

že Vám to zní cize a nevíte o jaký materiál se přesně jedná? No problem! Stačí se zeptat v chatovacím okénku a Katka ze zákaznického centra Vám pomůže a poradí, abyste koupila opravdu to, co potřebujete na svůj šicí projekt, napoví se sladěním barviček, doporučí vhodný šicí stroj, nafotí či popíše, co je důležité, případně na co si dát pozor a samozřejmě pomůže se vším ohledně objednávek. Stejně tak vám ráda odpoví i sama majitelka Petra a její kolegyně – unuačky na emailu, facebooku a instagramu. Se zákaznicemi rády diskutují o šití a látkách také v různých šicích skupinkách a fórech, čímž doplňují to oč by vás mohl on-line nákup zdánlivě připravit – osobní kontakt, zkušenosti, předání rad z praxe. Nedílnou součástí dobře fungujícího e-shopu je také spolupráce s Petrou Macháčkovou – Caramillou, jež šije z unuáckých látek a testuje je na sobě a celé své rodině, a zároveň pomáhá tím, že natáčí videorecenze na šicí stroje, které maminkám často dobře napoví při výběru jejich „miláčka“.

E-shop nechce ochudit zákaznice ani o „touch efekt“ …

…což do češtiny lze volně přeložit jako osahávačku, takže k objednávkám dostanete jako volitelný dárek vzorky oblíbených materiálů, případně je možné si za pár kaček požadovaný vzorek dokoupit.

Nespornou výhodou, kterou unuodesign nabízí, je nákup metráže po 10 cm plné šíře. Není tedy potřeba doma zakládat velkou syslírnu zbytků, nakoupíte si právě tolik materiálu, kolik doopravdy potřebuje. I když hromadění krásných látek je jednou ze slabostí většiny švadlenek. Protože, co kdyby se ten krásný vzor vyprodal?

foto latky

Bude to můj originál

A je-li originalita důvod, proč jste se rozhodli pustit do šití, pak unuodesign.cz je doslova trefa do černého. Designerský team si vymýšlí a hledá nebo kreslí vlastní motivy, které se nechávají natisknout na oblíbené materiály.

Na webových stránkách e-shopu lze také najít unuácký blog – s oblíbenými či zajímavými střihy, tipy, radami a nápady. Sama majitelka Petra zde dala k dispozici jedno ze svých know how – střih na látkové plenky jak kalhotkové, tak svrchní.

Motivací k překonávání prvních neúspěchů začínajících švadlenek je zveřejňovaní fotek (samozřejmě se souhlasem autorů) výrobků zákaznic na facebookových stránkách unuodesignu. Zde je také možné si čas od času zasoutěžit o zajímavé ceny – slevy, poštovné zdarma, konkrétní materiály, vouchery na nákup atd.

Doporučujeme – nepropásněte například pravidelné slevové akce “Julčina šťastná pondělí” nebo výhodné hromadné objednávky.

Chapadlo na to, že nákup u Julči je prostě pohoda!

chobotnice julcaZlákalo vás šití? Objednejte si látky u Julči na www.unuodesign.cz a při zadání kódu “prima receptář” DO POZNÁMKY vám unuačky přibalí dáreček zdarma, akce platí do 30. 11. 2018.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist