Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Hoďte svou pleť do kondice s přírodním mýdlem

Kvě 1719 Autor: Redakce

prirodni mydloNaše tělo se po chladné zimě pomalu dostává zpět do kondice a právě první teplé dny pro něj mohou znamenat riziko rychlého onemocnění. Je to zcela přirozené, protože tělo není po lenivé zimě zvyklé na pobyt venku. Nemá ještě vybudovanou dostatečnou imunitu a chybí mu dostatek vitamínů. Pojďte pleti trochu pomoct s bylinnými produkty z Mýdlárny Castanea. Podívejte se na několik pravidel pro úspěšné zvládnutí jara.

  1. Zvyšte obranyschopnost organismu!

Ideálně k tomu poslouží koupel v bylinných mýdlových strouháncích s nimbovým olejem. Jedná se o olej, který se získává ze semen stromu Azadirachta Indica. Tato rostlina pocházející z Indie je považována za přírodní antibiotikum pro své antiseptické a hojivé účinky. Koupel v mýdlových strouháncích s nimbovým olejem jednak nastartuje obranyschopnost, ale napomáhá také lepší regeneraci pokožky. Snadno se vstřebává a pomáhá rychle hojit poškozené vrstvy epidermu.

  1. Dopřejte tělu regeneraci

Zkuste mýdlo s horskou mízou. Jedná se o učiněný „zázrak“, který ulevuje nejen kůži postižené lupénkou, ale regeneruje každý typ pokožky. Horská míza je vysoce antiseptická a regenerační složka, která obsahuje směsi aminokyselin a minerálů, vitamíny skupiny B a D, mastné kyseliny a stopové prvky. Mýdlo vytvoří na povrchu pokožky jemnou vrstvu, která dopřává výživu po celý den.

  1. Připravte pleť na slunce

V zimě se slunce objevuje jen zřídka. Když už se ukáže, síla jeho paprsků není zdaleka tak intenzivní jako na jaře a později v létě. Jarním paprskům vystavujeme zejména obličej, a proto musíme dbát, aby nedošlo k poškození kožních buněk. Skořicové mýdlo pleť důkladně zregeneruje, prokrví a očistí pokožku od odumřelé kůže.

skoricove mydlo

  1. Dodejte pleti hydrataci

Přírodní bylinné mýdlo s šípkovým olejem je bohatým zdrojem nasycených mastných kyselin a vitamínu A. Po použití dodá pleti jemnost, hydrataci a pružnost. A to je ideální příprava pro letní slunné dny.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist