Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Hledáte inspiraci pro byt či dům?

Srp 1320 Autor: Komerční sdělení

V září se na čtyři dny opět promění letňanský areál PVA  EXPO PRAHA v centrum inspirace pro bydlení. 26. 9. startuje soubor tří podzimních veletrhů, který minulý rok přilákal téměř 25 000 návštěvníků na expozice 432 vystavovatelů.

Hlavním veletrhem ze souboru je FOR INTERIOR

for interiorVeletrh nábytku, interiérů a designu, na kterém se představí řada špičkových českých i zahraničních nábytkářů.

Z osvědčených českých výrobců se zúčastní například společnost Dřevojas vyrábějící skvělý koupelnový nábytek, firmy ROTT a  UNIS-N se svou tradiční dřevěnou výrobou nebo držitelé Grand Prix z jarních veletrhů – společnosti Nadop a Kaplan nábytek.

Ze zahraničních nábytkářů si určitě nenechejte ujít expozici výrobce sedacích souprav Ponsel nebo společnosti Tempur, s jejími unikátními matracemi, které se mohou pochlubit materiálem certifikovaným americkou vesmírnou společností NASA.

FOR DECOR & PRESENT

for decorŽádný interiér se neobejde bez vhodných bytových doplňků, které najdete na veletrhu FOR DECOR & PRESENT. Renomované firmy nabídnou designové koberce, tapety, osvětlení i bytový textil. Naším tipem je expozice Selene, kde si můžete prohlédnout jedinečné designové osvětlení z dílny italské Artemide nebo české rodinné firmy Vavex, která vyrábí přes 1000 druhů tapet. Také pro milovníky floristiky a stolování bude připraveno mnoho atraktivních stánků. Nedílnou součástí veletrhu je i sekce dárkových předmětů, které bude vévodit reprezentativní expozice firmy BRAND GIFTS nabízející luxusní manažerské doplňky světoznámých značek.

FOR GASTRO & HOTEL

for gastroTřetím ze série veletrhů je FOR GASTRO & HOTEL, jehož tématem je gastronomické zařízení, vybavení hotelů a restaurací. K vidění bude špičkové vybavení, jako jsou nože F. DICK, které předvede společnost ORS, , ukázku luxusního stolování připraví společnost Candola, která předvede také švýcarské příbory SOLA SWITZERLAND.  Z technologií a zařízení pro gastronomii se budou prezentovat firmy RETIGO, PEKASS, WINTERHALTER, GASTROART, IMESO, SCA Tork  a další.

Doprovodný program zaujme snad každého

drevojasVeletrhy bude doprovázet bohatý doprovodný program plný soutěží a přednášek, kterému bude vévodit velká návštěvnická hra „Podzimní favorit veletrhů“, která na základě hlasů od návštěvníků rozhodne o nejpopulárnějším exponátu podzimu. A jakou cenu získá jeden z návštěvníků?

Poukaz na sestavu na míru vyrobeného koupelnového nábytku svitavské firmy Dřevojas v ceně 50 000 Kč.  

Chcete vstupenku zdarma?

Náš hobby magazín Príma receptář je mediálním partnerem výstavy, a proto bychom našim pravidelným čtenářům rádi rozdali čestné vstupenky. Prvních 25 soutěžících, kteří nám na mail soutez@prima-receptar.cz pošlou fotografii a krátký popis nějakého svého zahrádkářského, kulinářského nebo kutilského úspěchu, získají 2 volné vstupenky právě na zmiňovaný veletrh.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

0 reakcí na Hledáte inspiraci pro byt či dům?
Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist