Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Grilování s grily Weber

Říj 1105 Autor: Redakce

grily weberTeplé podzimní počasí přímo vybízí ke grilovačce. Grilování začíná být u nás opravdu velmi oblíbenou volnočasovou aktivitou. Díky speciálním přímotopům si můžeme grilování s přáteli nebo rodinou užívat od jara do podzimu. Velmi oblíbené jsou také lávové grily a grily elektrické, které můžeme používat i v interiéru po celý rok.

Grilovaná masa, zelenina a podobné dobroty jsou velmi oblíbené i na různých rautech a večírcích k různým příležitostem. Stačí totiž, abyste naložili bílá i červená masa, ryby, žampiony a klasickou zeleninu, a pochutná si opravdu každý.

Profesionální grilování například na větších akcích, rautech a cateringu nabízejí grily plynové či elektrické.Při výběru grilu se řiďte nejenom jeho cenou, ale i kvalitou použitého materiálu a zpracování i praktičností obsluhy a údržby grilu. Samozřejmě můžete ze široké nabídky grilů vybrat gril, který vás zaujme svým designem. Pro zahradní a domácí používání jsou nejvhodnější grily na dřevěné uhlí nebo kusové dřevo.

Grilujte pouze na kvalitních grilech

Dokonce i Zdeněk Pohlreich (s pořadu „Ano, šéfe“ a „Šéf na grilu“) moc dobře ví, že kvalitní gril je základem pro úspěšné grilování. Sám používá grily Weber . Jejich hlavní výhodou je poklice, která pomůže připravit ty nejlepší speciality. Většina grilů má také zabudovaný teploměr, takže si jednoduše ověříte, při jaké teplotě jsou pokrmy připravovány. Ke grilům si můžete dokoupit různé pomůcky, jako jsou obracečky, jehly na špízy, štětky na potírání marinádami a podobně. Maso lze připravovat napíchané na jehle, v kolébce nebo pomocí speciálních stojanů.

O gril se ale musíte také patřičně starat. Při jeho nákupu se nezapomeňte informovat na doplňky, obaly pro zimní uskladnění a nejvhodnější topidla. Více o velmi vyhledávaných grilech na kusové dřevo se dozvíte v některém z následujících článků.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist