Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Glanc box zima 2016

Bře 1624 Autor: Redakce

glanc box brezenO novinkových potravinových boxech vás informujeme pravidelně. Ovšem nyní jsme neodolali a objednali také Glanc box, který je u nás novinkou. Neobsahuje zdaleka jen dekorativní a pěstící dámskou kosmetiku, ale také čisticí prostředky a další drogistické zboží. Bez nadsázky můžeme podotknout, že tentokrát z boxu využijeme naprosto vše. Navíc po sečtení reálných hodnot výrobků jsme došli k závěru, že hodnota zboží zdaleka převyšuje cenu za novinkový Glanc box.

Co tedy březnový box ukrýval?

Savo Univerzální čistící ubrousky – známka 1

U nás v redakci, ale i v mojí vlastní domácnosti používáme čisticí ubrousky z Lidlu. Ovšem jejich velká nevýhoda je příliš velké balení, takže než ubrousky stihneme použít, část jich zcela vyschne a jsou nepoužitelné.

Balení 30 ks Savo ubrousků, které slouží k rychlému úklidu, je naprosto ideální. Využijete je zejména v domácnostech s malými dětmi nebo zvířaty nebo obojím.

Ubrousky lze použít na všechny povrchy, které jsou nejen umyty od nečistot, ale také vydesinfikovány.

Yves Rocher Un Matin au jardin – známka 1

glanc box brezenSprchový gel od Yves Rocher s citrusovou vůní verbenových lístků je opravdové terno. Ostatně přírodní produkty zažívají boom a třebaže sprchových gelů spotřebujeme hektolitry, už dávno nesaháme po těch nejlevnějších. Vůně je podobná svěžím okurkovým jarním vůním, nemůžeme hodnotit jinak, než známkou 1.

Silan Soft&Oils Pink – známka 1

Opravodová novinka na poli aviváží. Ty doma příliš nepoužíváme, ale tato voní velmi jemně, čistě a zcela jistě najde uplatnění naprosto všude.

Dokonalá jemnost a vůně je zapříčiněna luxusními vonnými oleji.

Dermacol DETOX & DEFENCE FACE CREAM – známka 2

S přicházejícím jarem souvisí detoxikace organizmu a pleť by neměla být výjimkou. Když jsme v boxu našli tento krém, určitě jsme zajásali. Krém obsahuje přírodní antioxidanty a vitaminy, které rozzáří každý typ pleti. Trochu nás zarazilo, že v návodu nenajdete věkové určení a také, zda se jedná o denní či noční krém. Podle našeho odhadu je krém vhodný jako denní díky jeho nemastné struktuře a jelikož zabraňovat předčasnému stárnutí pleti, tak pro věk 30+

Zendium Complete protection – známka 2

Pasta s fluoridem je na chuť velmi dobrá, spíše neutrální. Ovšem opět strháváme vody za popis produktu. Z návodu není jasné, zda je pro děti nebo pro dospělé. Pro rozklíčování hesel nám došlo, že je pro dospělé a pokud ji chcete dát dětem, musíte být v jejich dosahu, aby pastu nepolykaly.

glanc box brezen

Domestos Power 5 Lime – známka 2

Další z nespočtu WC závěsů od Domestosu. Závěs je poměrně široký, což může způsobovat problém zejména v atypických mísách. K dostání ve variantě limetka a vůně oceánu. Obě jsou příjemné. Nedoporučujeme do domácností s vlastní čistírnou odpadních vod.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist