Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Ganoderma lucidum (REISHI)

Dub 1112 Autor: Redakce

reishiTradiční čínská medicína využívá houbu Lesklokorku lesklou – Reishi (latinsky Ganoderma lucidum) k léčbě a předcházení nemocem již tisíce let. Dnes je Ganoderma označována  za „královnu rostlin“ po celém světě.

Obsahuje celou řadu biologicky aktivních látek, polysacharidy, aminokyseliny a vitamíny, je bohatá na minerální látky, jako jsou měď, zinek, mangan, draslík, hořčík a organické germanium. Díky svému jedinečnému složení účinně působí ve velmi širokém rozsahu.

Posiluje imunitní systém a zajišťuje zdravou regeneraci těla, zvyšuje odolnost těla vůči nemocem a alergiím, upravuje krevní oběh, snižuje krevní tlak, cholesterol a hladinu cukru v krvi, posiluje zažívací systém,  zpomaluje proces stárnutí a komplexně zlepšuje stav pleti vlivem obsažených antioxidantů.

GANODERMA LUCIDUMGanoderma Natura CZ s.r.o. je výhradním dovozcem certifikovaných produktů malajské společnosti Gano Excel, které obsahují 100% extrakt Ganodermy lucidum. Gano Excel na svých organických plantážích pěstuje Ganodermu s nejlepšími terapeutickými vlastnostmi.

Extrakt této výjimečnéhouba reishi houby pak nabízí ve formě tobolek nebo přidává do oblíbených nápojů: kávy, rooibosového čaje, čokolády a cereálií. Širokou nabídku produktů včetně prostředků pro péči o pokožku a ústní dutinu s obsahem extraktu Ganodermy lucidum naleznete na www.ganoexcel.cz.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist