Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Fotopast dovede na jedničku pohlídat nejen rekreační objekty

Zář 1906 Autor: Komerční sdělení

Letní měsíce jsou plné pohody a odpočinku, pokud máte vlastní chatu u nějaké ze známých českých řek, nabízí se příjemná víkendová rekreace, při které naberete spoustu nových sil. Češi mají chaty a chalupy snad nejraději ze všech evropských národů a nejde jen o dědictví dob minulých, naopak, odejít alespoň na pár dnů z většího města přivítá snad úplně každý. Klid, houbaření, spoustu zeleně a nevšední zážitky. Na chatě však nemůžete být pořád, když bude opuštěná, stává se bohužel lákadlem pro zloděje. Takovým lidem nesmíte dát žádnou šanci, aby jim jejich konání prošlo.

fotopast na zlodeje

Efektivní zabezpečení, kterému nevadí horko ani mráz

Nemusíte nic složitě instalovat a sjednávat si návštěvu odborné firmy. Zabezpečovací mechanismy pro vaši chatu mohou být i jednoduché a nenápadné, v každém případě však maximálně efektivní. Dnešní fotopast nabídne dobrou výdrž baterií, odezvu spouště méně než jednu vteřinu a podporu SD karet, takže snímky nebo krátká videa můžete mít za krátkou chvíli také v mobilu nebo tabletu a prohlédnout si vše detailněji. Nebo také odeslat dokumentaci vyšetřovatelům, kteří tak získají takřka okamžitě stopu pachatele a jejich práce bude značně usnadněná.

Díky českému menu se zorientujete prakticky ihned

Abyste si fotopast na zloděje nastavili, nemusíte umět cizí jazyky nebo se řadit mezi technicky nejzdatnější část národa. Díky intuitivnímu českému menu budete mít za pár minut hotovo, stačí už jen vložit SD kartu a baterie, které v pohotovostním režimu vydrží celé měsíce. Zloděj také nemusí být přímo před spouští, protože neviditelný přísvit jej bezpečně odhalí i v noci – až na vzdálenost patnácti metrů. Fotopast je oblíbeným pomocníkem i pro myslivce nebo majitele velkých zahrad, díky své efektivitě pomohla odhalit už řadu pachatelů trestné činnosti. Dáte jí také šanci?

S výběrem vhodného typu právě pro vaše potřeby rádi pomohou v eshopu cel-tec.cz.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist