Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Ekologický zimní posyp Liapor – šetří přírodu i vaši kapsu

Říj 1314 Autor: Komerční sdělení

Liapor zimni posypZima se blíží a s ní také námraza, zledovatělé chodníky a silnice. Nastává tak čas začít myslet na údržbu těchto ploch v okolí vašeho bydliště. Pokud při výběru posypového materiálu myslíte také na přírodu a vaše domácí mazlíčky, pak je tím pravým posypem pro vás ekologický zimní posyp Liapor.  

Jedná se o velmi účinný posypový materiál nesoucí ochrannou známku „Ekologicky šetrný výrobek“, který žádným způsobem neškodí přírodě, tlapkám vašich psích a kočičích miláčků, obuvi, podvozkům aut, vodním tokům apod. Proto jej lze také použít v oblastech, kde není z důvodů ochrany přírody povoleno používat chemické posypy (lázeňské oblasti, parky, u zdrojů pitné vody apod.).

Zákazníci ocení zejména:

  • vysokou účinnost  
  • nízkou hmotnost
  • vydatnost (10 litrů/200m2)
  • ekonomičnost
  • zdravotní nezávadnost
  • recyklovatelnost

Hlavní výhody zimní posypu Liapor

znamka EkogritPoužíváním tohoto posypu lze předejít i mnoha problémům. Kromě faktu že tento keramický posyp šetří životní prostředí a je dobře snesitelný stejnou měrou pro člověka, zvířata i rostliny, chová se také k ošetřeným plochám daleko šetrněji než klasické posypové materiály (štěrky) a nezpůsobuje jejich poškození. Pokud ošetřené plochy roztají v poledním slunci, tento posyp vzlíná a při opětovném mrazu zůstává zachován vysoký součinitel tření a není potřeba jej dosypávat. Pokud zima už skončila, nemusí se lehký keramický štěrk nákladně odstraňovat. Zimní posyp Liapor neucpává a nevydírá kanalizační systémy. Zametený zbytkový materiál lze nanést na záhony a zelené plochy, kde porezní materiál kypří půdu a zlepšuje provzdušňování kořenových systémů rostlin. Další výhoda spočívá ve skladování: posyp od Liaporu je možné skladovat volně pod širým nebem a nemá sklon k vytváření zmrzlých hrudek v delším časovém období.

Zimní posyp Liapor  je tedy nejšetrnějším posypovým materiálem pro údržbu zimních komunikací a je prvním z řady nové generace inertních posypových materiálů. Kvalitu kromě značky MŽP ČR Ekologický výrobek č.31/2002 garantuje také výrobce – firma Lias  Vintířov LSM k.s. systémem kontroly jakosti ČSN EN ISO 9001.

Balení a dodávky posypu Liapor

Liapor zimni posyp silnicPosyp je možné dodat balený po 10, 50 nebo 1000 litrech, případně jako volně ložený materiál. Menší balení ocení především domácnosti a motoristé. Ti s oblibou vozí balení zimního posypu Liapor v kufru auta a v případě podkluzování nebo zapadnutí jej mohou použí jako rychlou pomoc.

Posyp Liapor v 10litrovém a 50litrovém balení je možné zakoupit také on-line v e-shopu obchod.liapor.cz .

Větší balení nebo volně ložený materiál je určen především správcům bytových družstev nebo komunikací.

Pro více informací navštivte web zimniposyp.cz a pro individuální cenové nabídky kontaktujte naše obchodně technické poradce:

Lias Vintířov, LSM, k.s.
357 44 Vintířov CZ
tel.: +420 352 324 444
mob.: + 420 606 630 827
e-mail: peleska@liapor.cz

  • Kategorie: PR

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist