Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Designové jednorázové nádobí …

Led 1731 Autor: Redakce

… je unikátní kombinací praktičnosti a stylu – i v ekologických variantách!

Když se řekne jednorázové nádobí, většina z nás si pravděpodobně vzpomene na papírové talíře a plastové kelímky, které hrají hlavní roli při dětských oslavách nebo opékání špekáčků na chatě, případně na lámavé příbory, jaké dostanete v letadle. Kdykoliv se chystáte pořádat větší oslavu, zahradní párty nebo grilování, uvědomujete si, že by se vám hodilo, ale nakonec od této myšlenky kvůli jeho nevzhlednosti upustíte. Jde to ale i jinak!

Večírky na úrovni

plastovy talir

Pořádáte-li větší oslavu, zahradní párty, svatební či narozeninový večírek nebo firemní a teambuildingové akce, jistě vám přijde vhod nádobí, které nemusíte po odchodu hostů umývat. Leckdo ostatně ani potřebný počet jednotných kusů nádobí nevlastní a kupovat drahé sady, které v domácnosti nebude kam uložit, se opravdu neoplatí. Unikátní e-shop Cater.cz připravil právě pro tyto situace nabídku luxusního jednorázového nádobí. Jedná se o skutečně slavnostní kousky, jimiž se před hosty rozhodně nezahanbíte, v ničem totiž nezaostávají za designovým italským nádobím pro dlouhodobé používání. Catershop.cz má ve svém katalogu ucelenou nabídku sortimentu nejen pro soukromé osoby a firmy, ale také pro restaurace, svatební agentury, hotely, teambuildingové agentury a cateringové společnosti. Je skutečným odborníkem ve svém oboru a navrhne vám ideální řešení pro konkrétní příležitost.

Ekologické jednorázové nádobí

Mnoho lidí klasické plastové kelímky nebo hliníkové tácky na jedno použití kategoricky odmítá, protože jejich používání generuje obrovské množství odpadního materiálu. Odpovědí na tento problém je nedávný trend plně recyklovatelných výrobků z vláken cukrové třtiny, palmových listů, bambusu a bioplastu. Tyto novodobé alternativy často vykazují i mnohem lepší vlastnosti než staré známé plastové krabičky a již za dva měsíce po použití je můžete kompostovat přímo u vás na zahradě. Nádobí z cukrové třtiny je nyní na celosvětové špičce mezi ekologickými produkty. Po otevření krabičky z tohoto materiálu se nesetkáte s žádnou kondenzovanou párou na stěnách, neucítíte nevábný zápach a objevíte pokrm přesně v takovém stavu, jak byl v restauraci připraven.

  • Kategorie: PR

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist