Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Co Vám nabídne výstava TEPLO DOMOVA v Ostravě?

Srp 1522 Autor: Redakce

Pro zájemce o stavbu, rekonstrukci či modernizaci svého bydlení je tady opět výstava Teplo domova, která proběhne letos v novém termínu 3. – 5. září 2015 na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Představí výrobky, materiály a služby z oblasti stavebnictví, interiéru, exteriéru a vytápění.

teplo domova 2015Výstava je především zaměřena na tři významné obory z oblasti bydlení – topení, komíny a domov. Kombinace těchto témat vychází ze současné poptávky na trhu. Na výstavě budou prezentovány novinky a trendové výrobky jako např. stavební materiály, izolační systémy, okna, dveře, vrata, tepelné čerpadla, kotle, komínové systémy nebo nábytek do ložnic. První sekce DOMOV Vás seznámí s novinkami z oboru stavebnictví a vnitřního interiérů, představí novinky a trendové výrobky na trhu a poskytne tipy, jak útulně zrekonstruovat bydlení.  V rámci sekce KOMÍNY se budou prezentovat firmy s nabídkou komínových systémů, materiálů, doplňků a služeb, přední odborníci nabídnou své zkušenosti v poradenských centrech a opomenuty nebudou ani informace o novelizacích v zákoníku.

Poslední sekce TOPENÍ představí zajímavosti v obnovitelných zdrojích energie nejen z pohledu nových trendů, ale také legislativy. Předvedeny budou nejrůznější systémy pro vytápění budov a služby v oblasti vytápění.

Více ZDE.

Vstupenky na výstavuTeplo domova zdarma!

Náš hobby magazín je jako již tradičně mediálním partnerem akce. Proto se naši čtenáři mohou těšit na vstupenky zdarma. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít trochu štěstí. Pět vybraných soutěžících získá po dvou volných vstupenkách.

Soutěžní otázka: V rámci výstavy Teplo domova bude mimořádně otevřena ještě další výstava-tentokrát pro milovníky aut. Jaká?

Správnou odpověď zasílejte na soutěžní soutez@prima-receptar.cz nejpozději do neděle 30.8. 2015. Do předmětu zprávy zadejte TEPLO DOMOVA 2015 a nezapomeňte připojit adresu.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2022>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
události
Spolupracujeme:
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist