Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč jsou úsporným bydlením

Bře 1608 Autor: Redakce

Český stavební trh je v současné době přehlcený společnostmi, jež mají ve své kompetenci realizaci rodinných domů na klíč. Nicméně ještě před samotným výběrem konkrétní stavební firmy se před vás postaví otázka, zda investovat do zděného domu či dřevostavby na klíč. Přestože tamní obyvatelé stále preferují především zděný systém, trend dřevěných staveb se pomalu dostává pod kůži dříve nedůvěřivým lidem. V následujících řádcích vás seznámíme se švýcarskými zděnými domy a s kanadskými dřevostavbami.

 

Dovolujeme si vám představit společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč s.r.o., která přichází s unikátními koncepty bydlení. Realizaci projektů má pod svou záštitou stavby vedoucí s více jak 35letou praxí, který důkladně dohlížel na stavbu 80 rodinných domů, počítačové učebny ČVUT a pětihvězdičkového hotelu.

Kvalitní technologie

Základním stavebním kamenem švýcarských zděných domů je pravá pálená, technologicky vyspělá a nízkoenergetická cihla POROTHERM, přičemž celá stavba disponuje kvalitními izolačními vlastnostmi. Rodinné domy na klíč, které se vyznačují perfektní tepelnou a akustickou izolací, jsou zastřešené pálenou taškou TONDACH s certifikační zárukou 33 let.

Stavební společnost se jako jediná na území České republiky pyšní prestižní kanadskou certifikací SOLID WOOD CONSTRUCTION, která papírově podkládá nevídanou kvalitu každé dřevostavby. Nízkoenergetické domy na klíč v neposlední řadě vynikají delší životností a větší energetickou úsporností.

Nemovitosti jsou opatřené šestikomorovými okny s izolačním trojitým a dvojitým sklem, které splňuje přísné nízkoenergetické standardy Evropské unie.

dum za cenu najmu

Dům za cenu nájmu

Třešničkou na dortu je financování v podobě „dům za cenu nájmu“. Stavební společnost spolupracuje s bankéřem, který působil v sedmi významných bankách a který má třicetileté zkušenosti s realizací úvěrů. Měsíční splátka na hypotéce vás může stát méně než klasický podnájem v tuzemsku.

 

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

2 reakce na Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč jsou úsporným bydlením
  • Miloš 21.7.2018 (21:17)

    Nám se dobře bydlí v dřevostavbě. Postaveno od jedné menší firmičky Dřevostavby – myhome. Nechtěl jsem od obr firmy RD rýmařov. Ono vše má pro a proti. Stavba ale za cca 5 měsíců byla postavena a za skvělé penízky.

  • Petr S. 4.10.2016 (10:14)

    My mame take drevostavbu a uplne to proste vystaci, jsme velmi spokojeni a hlavne i cena byla skvela 🙂

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist