Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

Carnilove od Britu

Čvc 1318 Autor: Redakce

Máte doma psího miláčka nebo milovanou kočičku? Pak jim určitě chcete dopřát jen to nejlepší. A to i v ohledu kvalitní stravy, která je velmi důležitá pro zdravý a bezproblémový vývoj vašeho zvířecího přítele.

Už jste slyšeli o novince, kterou vymysleli odborníci značky Brit?

Carnilove pro kockyTento nový výrobek se jmenuje Carnilove. Toto krmivo je sice určeno zejména pro psy, ale novinkou je i jedná nová řada pro kočky. Vaši zvířecí přátelé si nyní mohou pochutnat na vysoce kvalitním krmivu, které obsahuje velmi vysoké procento masa spolu s velmi důležitými antioxidanty, které zde naleznete v podobě ovocných extraktů. Toto krmivo je zcela bez přidaných obilovin a můžete si být jisti tím, že svým zvířatům dáváte to nejlepší. Carnilove přišlo se dvěma novinkami, které jsou určeny pro psy – Lamb & Wild Boar a North Sea Fish & Turkey. Jak už bylo řečeno, na své si přijdou i kočky, pro ně byla vyvinuta novinka Chicken & Salmon.

Know – how této značky spočívá zejména v tom, že jejich krmiva jsou vyráběna v souladu s tím, jak se stravovala zvířata dříve. V krmivech naleznete 70% živočišného a 30% rostlinného původu. Díky takto vysokým procentům, která jsou v krmivech obsažena, udržíte své zvíře ve velmi dobré fyzické kondici a zajistíte mu život bez zdravotních obtíží. Mimo to krmiva také obsahují přírodní antioxidanty v podobě brusinek, granátového jablka a hroznového vína.

Carnilove pro psyZakoupit také můžete variantu „one protein“. To znamená, že krmivo obsahuje pouze jeden zdroj živočišných bílkovin. Tato varianta je vhodná zejména pro zvířata, která mají nějaký problém s určitými potravinami.

Vhodné pro všechny psí plemena

Zejména pak ale pro ty, kteří nejlépe dokáží využívat energii z živočišných zdrojů. Mezi taková plemena patří zejména sportovně založení psi, lovečtí, pracovní anebo i psi záchranáři. Krmivo se také velice hodí pro plemena s masivní stavbou těla a to zejména z toho důvodu, že obsahuje velké množství látky, která je vhodná pro zdravý vývoj kloubů a kloubních chrupavek.

Toto krmivo spojuje velice moderní výživu s kvalitou

Dá se také říct, že krmivo Carnilove je také velmi dobrou náhradou krmiva BARF. Na rozdíl od tohoto krmiva Carnilove zajišťuje vaším zvířecím miláčkům pravidelný přísun tolik potřebných surovin. Jedno je jisté, vaši psi a kočky budou Carnilove milovat.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist