Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Bytelná vrata přesně na míru

Zář 1206 Autor: Redakce

univers vrataPokud se obáváte, že díky snadné dostupnosti vašeho pozemku by se na něj mohly dostat nepovolané osoby, můžete si pořídit vrata, nebo oplocení, které jen tak někdo nepřekoná. Problém s tím, že vám po pozemku, zahradě, nebo dvorku, budou chodit nepozvané osoby, řeší hlavně obyvatelé osamocených stavení. Není však vyloučené, že se toto nemůže stát i ve městě. V některých případech je to dokonce i pravděpodobnější. Zkrátka byste měli tuto otázku řešit co nejdříve a předejít tím nemilým událostem. Také totiž není nic příjemného, pokusí-li se vám někdo na pozemek vloupat. I kdyby nic neodcizil, rozhodně to pro vás nebude dobrý pocit.

Jak ale předejít těmto problémům? Nebo přístup nezvaným osobám co nejvíce ztížit? Co je opravdu potřeba, je mít ohrazený pozemek plotem. Tak budou hranice, kam až okolí vašeho domu sahá, naprosto jasné a nikdo se nebude moct vymlouvat na nevědomost.

Další věcí jsou pak vrata. Zde je hlavně potřeba, aby byly opravdu maximálně funkční. Aby stoprocentně doléhaly, fungovaly, ale i chránily. Stejný problém jistě budete řešit i u garáže. Tam platí stejná pravidla, možná ještě přísnější. Přelézt plot totiž třeba někomu potíže nedělá. Nedostane-li se však přes vrata do garáže, nebude prakticky možné ani ukrást vaše auto.

Společnost Univers mimo jiný sortiment také nabízí prodej a montáž vrat. Garážová vrata by měla ještě přesněji doléhat a sedět. Vy si je vlastně můžete celé vymyslet a navrhnout. Včetně přesných parametrů a vlastností, které požadujete. Tato firma nabízí zejména vrata DoorHan, ale přesně podle vašich požadavků je následně vyrábí na automatické lince. Vyhnete se tedy zbytečným příplatkům, které si například účtují jiné firmy.

vrata do garazeFirma má sice několik základních designů, ze kterých můžete vybírat, ale nejste jimi omezeni, takže pokud si představujete něco docela odlišného, po domluvě s tím jistě problém nebude. Taktéž barvu si můžete vybrat asi z 8 barev ze základního vzorníku RAL. Můžete však vybírat i ze šesti barev, které imitují dřevo. Výsledný povrch můžete mít čistě hladký, tzv. stucco, nebo rovněž imitující dřevo.

Vrata se většinou vyrábějí s pohonem, tedy mají otevírání na dálkové ovládání. Je to na jednu stranu velice pohodlné, ale asi se bojíte, co budete dělat, pokud nepůjde elektřina a vy budete potřebovat někam nutně odjet. Samozřejmě vrata mají nouzové odblokování, které je velmi jednoduché. Jen pokud nemáte do garáže přístup zevnitř, budete potřebovat namontovat vnější kliku.

Po té co se rozhodnete o přesném vzhledu vašich vrat, můžete buď firmu navštívit osobně, nebo je pozvat na místo, kde budou vrata situována a firma vám zdarma udělá předběžnou kalkulaci. Navíc teď můžete využít slevu na celkovou cenu sekčních vrat 30%. Dodací lhůta je okolo 3 týdnů, takže jistě nebudete čekat příliš dlouho. Navíc máte záruku na celé dva roky.

vrata garazovaSekční vrata se svou cenou liší podle rozměru a příslušenství. Ta nejlevnější pořídíte tak od 12000 Kč., plus okolo dalších 3000 za příslušenství, jako je například pohon. Pokud chcete luxusní a dražší vrata, připravte se na výdaj okolo 30000 Kč.

Za tyto ceny však již dostanete opravdu kvalitní a bytelná vrata, která se nedají jen tak lehce oklamat, či otevřít někým cizím. Jistě váš majetek spolehlivě a kvalitně ochrání a budete díky nim moct mít klidné spaní.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist