Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Britská čtvrť je rezidenční projekt s výjimečnou architekturou

Led 2315 Autor: Komerční sdělení

V současné době je o bydlení v hlavním městě obrovský zájem, protože Praha nabízí celou řadu zajímavých příležitostí, kulturních akcí i zábavných atrakcí. Developerské projekty neustále přibývají a vyznačují se moderností, výbornou občanskou vybaveností i atraktivní lokalitou. Stačí se podívat na Britskou čtvrť ve Stodůlkách.

Britská čtvrť je neoddělitelnou součástí nově vznikajícího Západního města, ve kterém najdete nízkopodlažní budovy, vysoké rezidenční domy s panoramatickými výhledy na okolí i komerční objekty. Developer FINEP, který se zaměřuje na nové byty v Praze, si zakládá na nadčasové architektuře, které dodává pestré prvky.

Byty Britská čtvrť. Foto: finep.cz

Britská čtvrť zkrátka žije

Britská čtvrť se rozprostírá hned u stanice metra Stodůlky na lince B. Dopravní dostupnost je tedy na velice dobré úrovni, ať už používáte městskou hromadnou dopravu, nebo vlastní automobil. Centrum je vzdálené maximálně 25 minut. O nové byty Stodůlky mají obrovský zájem hlavně mladí lidé i rodiny s dětmi.

Britská čtvrť vás nadchne svou vybaveností a vysoce kvalitními službami. Kavárny, restaurace, posilovny, kadeřnictví, mateřská škola, dětská hřiště, bankomaty a další. Britská čtvrť je zkrátka rozmanitá.

Malé byty i velké apartmány

Developerské projekty většinou myslí na všechny kategorie a Britská čtvrť není výjimkou. Novostavby Praha potřebuje jako sůl, protože bytové jednotky jsou velice rychle vyprodané, a to zejména v žádaných lokalitách, což Stodůlky jsou.

Britská čtvrť má připravené řešení pro jednotlivce, kterým postačí 1+kk, i pro rodiny s dětmi, jež se zabydlí v prostorném 4+kk. Bytům náleží balkony, garáže, ale i předzahrádky. Některé jednotky jsou už prodané a zarezervované. Zbývá posledních pár volných bytů, a tak si s výběrem určitě pospěšte.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist