Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Blíž k přírodě, blíž k sobě

Lis 1629 Autor: Redakce

Začněte se zdravým životním stylem. S novým revitalizujícím nápojem Erebos to půjde snadno. Tento energetický produkt je vyroben ze zásadně přírodních složek, a proto přirozeným účinkem efektivně povzbuzuje tělo i duši. Skládá se z 19 druhů pečlivě vybraných bylin, díky kterým má jedinečnou chuť odlišnou od energetických nápojů. Princip výroby je založený na receptu, jehož základy byly známé již ve starověku, a proto je často nazýván jako „Spartský elixír“.

erebos

Zdraví s chutí

Energetický drink Erebos díky unikátní směsi bylin detoxikuje organismus, čímž napomáhá zlepšovat funkce zejména jater a ledvin. Tím přispívá i lepší a rychlejší regeneraci těla. Dále doplňuje minerály a vitamíny, které mají v těle za úkol podporovat psychický i fyzický stav. Výrobek si dokázal pro své mimořádné účinky získat i vrcholové sportovce či zaměstnance náročných profesí. Kouzlo bylinných prvků je totiž silné a mimořádné.

Ekologické motivy

erebosZ ekologického hlediska je velmi důležité, aby produkt využíval těch nejkvalitnějších materiálů. Jelikož bylo nutné zvolit materii, která by byla tvrdá, ale přesto hladká, rozhodli se výrobci pro láhev ze skla. Při převozu sortimentu jsou nápoje zabaleny do krabic z přírodního kartónu vyrobených přesně na míru. Pro maximální efekt jsou výplně těchto krabic zhotovené výhradně z dřevité vlny.

Bohatství naší země

Naše země ukrývá mnoho přírodních krás. Výrobcům nápoje Erebos se podařilo poodkrýt jejich tajemství, na jehož základě utvořili směs z prvotřídních přírodních látek. Byliny obsažené v tomto zdravém nápoji, jako například ženšen, guarana, zázvor, Ginkgo biloba či Yerba maté, jsou ovšem původem převážně ze zahraničních krajin. Právě tím vzniká magická všehochuť, ze které lze cítit sílu a zdraví obsažených surovin. Veškeré produkty této značky se vyrábí v České republice, a proto vám jsou vždy nablízku.

erebos

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist