Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Bio přípravky do odpadů dřezů a umyvadel

Bře 1209 Autor: Redakce

bio odpadyNe všude chceme, a ne všude to také jde, používat agresivní čističe odpadů.

Běžně dostupný hydroxid sodný nejen že nefunguje ve všech případech, je ale navíc velmi nebezpečný jako žíravina a pro životní prostředí. Právě proto se v dnešním článku zaměříme na ekologické přípravky, které nám s ucpanými odpady mohou pomoci. Jsou to  přípravky, které slouží jednak jako prevence proti ucpání odpadů, tak k vyčištění již ucpaných odpadů. Jsou to užitečné bakterie a enzymy, které dokáží organické usazeniny rozložit.

Konkrétně přípravek FreeLine – odpady, sifony dokáže rozložit zbytky potravy a vlasy. Jedná se o sypký přípravek, který se pro čistění odpadů používá jako první.

Následuje tekutá enzymatická složka Urychlovač biologického čištění – Likvid, který se postará o usazený tuk z mytí nádobí nebo z mýdel a navíc urychluje práci užitečných bakterií ve FreeLinu. Oba přípravky se dají koupit v setu, takže není problém obnovit a preventivně udržet dokonalý průtok v odpadu, který bude od teď bez nepříjemného zápachu! eko cisteni

SET postačí na ošetření čtyř sifonů a následných odpadů. Další výhodou tohoto SETU je, že nehubí v žumpách, septicích a domovních čistírnách odpadních vod naočkované bakterie pro rozklad fekálií.

Ekologický mycí prostředek na nádobí

eko myci prostredekVýbornou prevencí  může být samotné mytí nádobí přípravkem BioEnzy, což je úplná novinka a který jednak výborně omašťuje a za druhé také obsahuje enzymy, které preventivně ošetřují používané odpady a sifony a udržuje je stále čisté. Ekologických mycích prostředků sice existuje velké množství, ne všechny jsou ale tak účinné v mytí jako BioEnzy.

Tento prostředek na mytí nádobí z rodiny ekodrogerie je s vůní červeného pomeranče a svou podstatou nijak nenarušuje křehkou rovnováhu biologickýchkultur v domácích čistírnách odpadních vod, biosepticích ani v žumpách ošetřovaných biopřípravky s rozkladným účinkem, ba naopak, podporuje jejich aktivitu! Navíc působící zároveň i jako podpůrný prostředek při čištění odpadů od organických usazenin a tuků. Konečně je tedy na trhu přípravek se silnou odmašťovací schopností, který je ale šetrný k užitečným bakteriím a k přírodě jako takové, protože je lehce biologicky rozložitelný.

Jmenované přípravky jsou z řady výrobků firmy SUBIO EKO s.r.o.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Bio přípravky do odpadů dřezů a umyvadel
Kategorie
<<Úno 2024>>
PÚSČPSN
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist