Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Bezpečný a kvalitně provedený vstup do vaší garáže

Bře 1323 Autor: Františka Podzimková

Garáže jsou neodmyslitelnou součástí našich domů. Automobily a příslušenství, které v nich skladujeme, jsou většinou vcelku cenné. Jaké by tedy měli být naše požadavky na garáž a vchod, který do ní vede?

univers garazova vrataNa předních příčkách důležitosti jsou jistě požadavky jako dobrá odolnost, funkčnost a vysoká bezpečnost. Od věci také není vzhled. Jistě nechcete, aby vám garážová vrata zkazila celkové působení a dojem domu. U nákupů tohoto typu je také třeba hledět spíše na kvalitu, než cenu. Jestliže si totiž přejete, aby vám vrata sloužila alespoň pár let, je třeba je vybrat opravdu pečlivě. Jestliže se v tomto oboru příliš neorientujete, pročtěte si různé informace, nebo si raději nechte poradit přímo od odborníků.

Pokud se chcete při výběru vrat spolehnout na českou kvalitu, nahlédněte do sortimentu firmy Univers Tech. Vyráběna jsou ve městě Kadaň, kde se nachází výrobní haly pro tato vrata. Garážová vrata různých typů a provedení zde najdete za přijatelné ceny.

Garážová vrata jsou k dostání v několikerém designovém provedení. Nejviditelnějšími rozdíly je barevné a povrchové provedení. Ocelkové plechy, ze kterých jsou vrata vyrobena, mohou být buď laminované pomocí folie PVC, nebo jen nalakované. PVC folie se vyrábí rovněž v několika typech – hladký povrch, stucco povrch, nebo imitace dřeva. Barevné provedení je možno přizpůsobit podle vaší fantazie. Základní spektrum tvoří 8 barev, ale pokud budete mít speciální přání, jistě vám ho mile rádi splní.

vrata ke garaziFirma rovněž disponuje nabídkou garážových vrat na míru. Pokud tedy chcete vrata atypických rozměrů, nebo si přejete cokoliv jiného speciálního, máte to mít. Za vrata na míru si Univers neúčtuje žádné příplatky navíc, takže nemusíte mít žádný strach o to, jak bude výsledná cena vypadat.

Sekční garážová vrata jsou jedničkou v této oblasti. Spojují se zde všechny důležité předpoklady pro kvalitní a bytelná vrata – skvělá technologie, vysoká bezpečnost, ale i energetická úspornost provozu. Sekční garážová vrata Univers jsou složena ze sendvičových panelů. Tento panel se dále skládá z ocelových plechů, které jsou ve dvojité vrstvě. Plechy jsou mezi sebou vyplněny pěnou z polyuretanu.

Firma Univers také nabízí sekční vrata značky YETT, která jsou rovněž českým výrobkem. K dostání jsou ve dvou velikostních typech. Jeden je do otvoru o šířce 4 m a druhý pro otvor o šířce 6 m. Právě u těchto typů vrat se dá poukázat na skvělou energetickou šetrnost. Tomu tak je hlavně díky pružinám, které jsou u prvního typu vrat tažné a druhého typu torzní. Oba typy pružin jsou testovány zkouškami na výdrž, takže se jejich životnosti opravdu nemusíte obávat. Princip, kterým jsou tato vrata vyráběna, je obdobný jako u vrat Univers.vrata moderni

Průmyslová vrata

V sortimentu firmy Univers najdete také průmyslová vrata. Vrata, která jsou vhodná do průmyslových provozoven, různých skladů, nebo jiná podobná místa. Od vrat se tam totiž očekávají velké rozměry vrat a velmi časté používání. Právě proto je jejich pružinový systém značně posílen. Jejich životnost je hodně vysoká a jsou uzpůsobeny i k velkému zatěžování. Vyrobena mohou být ze sendvičových, nebo panoramatických panelů. Ty panoramatické se hodí zejména do budov s prosklenou fasádou.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Bře 2024>>
PÚSČPSN
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist