Internetový hobby magazín

Menu

Zahrada

Nejnovější články

Bezpečná dětská hřiště na každou zahradu

Zář 1111 Autor: Redakce

skluzavkyDneska už nejsou zahrady zdaleka jen pro intenzivní pěstování zeleniny a dalších kulturních plodin. Zahrada je stále častěji místem odpočinku a možnosti využití volného času v klidu venku.

Právě proto si zejména rodiny s malými dětmi na zahrady pořizují bazény. Ty jsou ale využitelné jen po krátkou část letní sezóny. Naopak dětská hřiště využijete téměř po celý rok.

Dětská hřiště jsou super hrací plochou pro menší i větší děti a maminky je mají stále na očích. Šikovní rodiče se mohou pokusit zahradní domky pro děti, houpačky a skluzavky vytvořit po vlastní ose. V konečném důsledku ale vyjde mnohem levněji nákup certifikovaných modulů pro sestavení dětského hřiště na vaší zahradě. Hlavní výhodu spatřujeme v tom, že všechny moduly k sobě do detailu zapadají a lze je kdykoliv volně dokupovat podle toho, jak dítě roste a zvyšují se jeho nároky. Tímto způsobem lze také sestavit větší dětská hřiště, která jsou stejně kvalitní jako ta v městských parcích.

O děti jde až v první řadě!

detska hristeDětská hřiště se všemi náležitostmi jsou navrhována a vyráběna přesně podle potřeb dětí. Samozřejmostí je tak i řada bezpečnostních prvků, což dokládají i certifikáty.

Jednotlivé kusy hřiště jsou sestaveny tak, aby se do žádné ze škvír nemohla zaklínit končetina nebo zaháknout oblečení. Dětskou bezpečnost podporují také kryty šroubů a jiného spojovacího materiálu, protiskluzová madla a podobně. Jednoduše vše, co šlo pro zvýšení bezpečnosti dítěte a snížení rizika poranění udělat, bylo uděláno.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist