Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Bez čeho se při prodeji online neobejdete? Bez kartonových krabic!

Čvn 2130 Autor: Komerční sdělení

Je úplně jedno, co vlastně zákazníkům rozesíláte. Prodáváte marmelády? Posíláte dál své dřevěné výrobky? Tak či tak určitě potřebujete kartonové krabice a další obalové materiály. Nejen tak ledajaké, je vhodné je vybírat pečlivě, protože zákazníci si o vás i podle nich udělají obrázek.

V čem se většinou posílá zboží? Nejčastějším obalovým materiálem jsou bezpochyby kartonové krabice. Jelikož se vyrábí v celé řadě velikostí, jsou vhodné pro většinu zboží. Ne však pro všechno a rovněž záleží na tom, jaké přesně vyberete.

obalovy material

Foto: Alicja, Pixabay

Jaké kartonové krabice zákazníky potěší?

Samozřejmě kvalitní. Pošlete-li zákazníkovi zboží v krabici, jež se cestou roztrhá, nadšený nebude. Pravděpodobně zboží ani nepřijme, nemá povinnost ho převzít, je-li poškozený obal. Vhodné také je, aby byla krabice oku lahodící – jak? Může na sobě nést například potisk se jménem vaší firmy, případně firemní slogan.

Někdy jsou finančně výhodnější obálky

Ne vždy je ovšem nutné investovat do krabic, pro malé zboží mohou být finančně výhodnější obálky. Málokteré zboží lze zasílat v klasických obálkách, ale ty bublinkové jsou poměrně bezpečné. Nemusíte pak do nich řešit žádný obalový materiál.

Zákazníci často ocení i ekologické chování

Chcete ušetřit, a ještě se chovat zodpovědně k planetě? Využívejte krabice opakovaně a místo plastových výplňových materiálů se zaměřte na ty papírové. Balíčky můžete vycpávat například pomačkanými novinami.

Jestliže se ale chcete vydat touto cestou, nezapomeňte na to zákazníky upozorňovat, třeba přímo v balíčku, nějakou samolepkou na krabici, případně na sociálních sítích. Ne všichni jsou totiž schopní smýšlet ekologicky a mezi Čechy by se ještě stále našli tací, již znovu využívání krabic vnímají jako známku toho, že nejste ochotní pustit nějakou tu korunu.

Jsou to právě drobnosti, které vás odliší od konkurence a zákazníky potěší. Touto drobností mohou být například obalové materiály. Dejte si na nich záležet.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist