Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Betonová dlažba, která vás potěší

Říj 1307 Autor: Redakce

cs beton chytra dlazbaJiž příznačný název CS-BETON naznačuje, čím se tato společnost zabývá, jejím trumfem jsou totiž betonové výrobky širokého výběru. Na českém trhu působí již 20 let a zkušeností doposud získala opravdu mnoho. Co všechno vám litoměřická firma tedy nabídne? Cokoliv, co budete potřebovat pro menší stavební realizace. Konkrétně to jsou na prvním místě betonové dlažby různých barev a tvarů, které jsou neodmyslitelnou součástí okolí každého domu. Pro tento účel slouží také vegetační tvárnice a neměli bychom zapomenout ani na ploty a opěrné zdi, obrubníky, žlaby a třeba i okrasné prvky určené do zahrad.

Betonová dlažba dokáže vyřešit velké množství různých prostorů na vaší zahradě. Ať je to okolí bazénu, chodníček od domu do pergoly nebo právě součást zahradního posezení. Její přítomnost na vašem pozemku je velice příjemná, možná i z toho důvodu, že nevyžaduje žádnou údržbu a bude vám sloužit dlouhá léta.

Co vám nabídne betonová dlažba od společnosti CS-BETON?

cs beton na terasuJe vyráběna ve dvou vrstvách pomocí vibrolisování, tlak a vibrace dosáhnou zhutnění použitého materiálu a díky tomu je získán velice kvalitní a odolný beton. Nejen, že je dlažba pevná, ale také je odolná proti negativním účinkům vody i jiným chemickým látkám, které by teoreticky dlažbu poškodit mohly. A v neposlední řadě se nemusíte ani bát, že by častým užíváním prostorů, kde máte betonovou dlažbu, docházelo k obrušování.

Jestliže jste už v minulosti betonovou dlažbu měli, určitě se vám stalo, že jste nechtěně vylili například kávu nebo červené víno právě na ni. Nešlo to dolů a na zemi zůstala nevzhledná skvrna? Toho se můžete naprosto vyvarovat, pokud si pořídíte dlažbu od CS-BETON, která je vybavena ochranou proti znečištění. Snaha společnosti nabídnout zákazníkovi jen to nejlepší, dovedla společnost k nápadu a přišla na trh se skvělou, praktickou novinkou. Tou je právě taková betonová dlažba, ze které lze jakékoliv skvrny lehce a rychle odstranit.

CSB-CLEAN PROTECT, tak se ochranná technologie jmenuje

cs beton suchy hadrCelé tajemství tkví již ve výrobě, kdy je betonová směs míchána, v žádném případě se nejedná o povrchovou úpravu, či impregnaci, která by se prováděla až po výrobě betonové dlaždice. Taková impregnace by se totiž snadno opotřebovala a výsledek by byl stejný jako u obyčejné betonové dlažby, ze které skvrny neodstraníte. Betonová dlažba vyráběna pomocí technologie CBS-CLEAN PROTECT má zcela jiné vlastnosti. Tekutina, která by mohla skvrnu způsobit, se totiž vůbec nedostane dovnitř, ale zůstane pouze na povrchu dlaždic. Díky tomu jednoduše odstraníte skvrnu již z povrchu a nikdo nepozná, že jste nešikovně vylili červené víno.

Koho by tahle chytrá betonová dlažba nepotěšila? Jestliže uvažujete o jejím pořízení, určitě byste neměli váhat a raději se podívat na webové stránky společnosti, kde vás překvapí velice široký sortiment různých druhů dlažeb s touto technologií proti skvrnám. Samozřejmostí je i možnost poradenství v případě jakéhokoliv dotazu či nejasnosti.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Betonová dlažba, která vás potěší
  • Jiří Horáček 5.8.2014 (12:35)

    Další zajímavé informace o betonu i dalších staveních materiálech naleznete v magazínu StavebníChemie

Kategorie
<<Čvc 2020>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události

Přidat na Seznam.cz

Spolupracujeme:
Odběr novinek


Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist