Internetový hobby magazín

Menu

Zahrada

Nejnovější články

Bakteriální přípravek do jezírek

Bře 1220 Autor: Redakce

bakterie do jezirkaMilujeme vodu a bazény a jezírka se na našich zahradách objevují stále častěji. Abyste si čistou vodu užívali po dlouhou dobu a nekoukali na jezírkové rybičky přes zelenou, zakalenou a zapáchající vodu. Zejména kvůli živým tvorům a rostlinám je potřeba nakládat s prostředky do jezírek obezřetně.

Na trhu se objevil inovativní MICROBE-LIFT Clean&Clear, který se od běžných biologických produktů pro jezírka nápadně liší. Jde o bakteriální přípravek pro odbourávání čpavku, dusičnanů, dusitanů. Zabraňuje zezelenání vody, rozkládá organické látky obnovením přírodního biologického procesu rozkladu. Podporuje růst a zakořenění rostlin, zvyšuje odolnost proti parazitům a patogenům, ale hlavně udržuje jezírko průzračně čisté! Navíc při pravidelném používání působí preventivně a lze ho pořídit v e-shopu obchod.microbelift.cz v praktickém 4-litrovém balení.

MICROBE-LIFT Clean&Clear obsahuje fotosyntetizující bakterie, které mohou být velmi nápomocné ve vyvažování prostředí jezírka. Využívají sluneční záření jako zdroj energie. Tento produkt neobsahuje žádná potravinářská barviva ani jiné umělé pigmenty.
Hlavním výrobcem je společnost Ekological Laboratories. Mnoho jiných výrobců nepěstuje vlastní bakterie a jejich produkty jsou pouze prefabrikáty prodávané velkými konglomeráty. Všechny mají stejné účinky, ale prodávají se pod velkým množstvím značek. Většina těchto produktů obsahuje pouze aerobní heterotrofy a fakultativní anaeroby. Možná že tyto produkty mohou částečně účinkovat, nemohou však zajistit rovnováhu v ekosytému jezírka tak, jako směs aerobních heterotrofů, fakultativních anaerobů včetně fotosyntetizujících, anaerobních a chemosyntetizujících organizmů v produktu MICROBE-LIFT.

MICROBE-LIFT Clean&ClearMICROBE-LIFT Clean & Clear je kultivován v nádobě, ve které se taktéž prodává. To proto, že účinné organizmy rostou vzájemným působením. Je to takzvaný virtuální „ekosystém v láhvi“. Organizmy jsou pěstovány společně, neboť přesně tak by měly pracovat ve vašem jezírku – společně. Většina produktů z masové produkce bakterií jsou pěstovány odděleně v jednotlivých koloniích ve velkých nádržích nebo ve fermentorech, pokud jde o pevné produkty. Před balením se smíchají dohromady bez vědomí toho, jak na sebe budou působit v ekosystému jezírka nebo v jakémkoliv podobném ekosystému.

Je tak univerzální, že zvládne práci za běžné tři až čtyři další výrobky. Cena našeho produktu by se mohla zdát vyšší než ceny u konkurence, nicméně na stejnou práci, jakou zvládne nás výrobek, byste museli zakoupit více produktů od konkurence. Na to, abyste dosáhli stejného výsledku, byste museli utratit až třikrát více než za jediný  MICROBE-LIFT Clean & Clear.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist