Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

5 tipů pro bezproblémové stěhování

Bře 1728 Autor: Komerční sdělení

Čeká vás stěhování? A víte co se o něm říká? Že je lepší vyhořet než se stěhovat. Až taková hrůza to ale být nemusí, když nepodceníte přípravu. Není totiž nic horšího, než když všechny své věci zdárně přemístíte, avšak některé se při přepravě rozbily a další nemůžete najít.

Nejpraktičtějším pomocníkem jsou při stěhování obyčejné kartonové krabice. Pojďme se podívat na pár základních rad jak je vybrat a použít.

stehovani

1. Pořiďte si raději nové

Máte v plánu stěhovat se v krabicích od banánů, ovoce a potravin? V některých obchodech vám je skutečně zdarma přenechají, přesto se této finančně výhodné variantě vyhněte. Často bývají umaštěné či jinak znečištěné a ne vždy jsou dostatečně pevné. Není nic horšího, než když se krabice, v níž máte nádobí, protrhne.

2. Zkuste krabice s uchy

Klasické klopové krabice sice postačí, nicméně mnohem lépe se vám budou přenášet speciální krabice na stěhování s uchy. V nabídce je má třeba e-shop ObalyKREDO.cz. Lze je klasicky skládat na sebe, jsou také klopové, ale mají po stranách výřezy pro snadné uchopení.

3. Nezapomeňte si vše popisovat

Chcete-li se vyhnout chaosu, krabice si pečlivě popisujte – buď napište název místnosti, nebo přímo co se uvnitř nachází. Někdo tvrdí, že praktičtější jsou barevné tečky. Zvolte si pro každý pokoj jinou barvu a nepřehlédnete se. S tečkováním vám mohou pomoci i děti.

4. Křehké věci balte do novin

Některé věci lze do krabice naskládat jen tak, jiné by se rozbily. Proto třeba porcelán po babičce zabalte do novin, raději do dvou vrstev. Chytráky občas napadne, že by se daly narovnat mezi měkké oblečení, ale raději to nedělejte. Není nic horšího, než když mícháte do jedné krabice oblečení, nádobí, knihy a jiné věci z rozdílných místností.

5. Základní věci si dejte stranou

Jestli si myslíte, že se vám v novém domě podaří vybalit se za dva dny, jste bláhoví. Bude to trvat delší dobu, a proto si základní potřeby, bez nichž se neobejdete, dejte zvlášť do jedné krabice. Sbalte si zhruba vše, co byste si vzali na dovolenou.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

2 reakce na 5 tipů pro bezproblémové stěhování
  • Daniel 6.2.2019 (16:27)

    Souhlasím 🙂 Stěhování je složitá záležitost… jedna věc je vše přestěhovat a druhá zase přepsat všechny „energie“ na sebe… Je mnohem jednoduší alespoň jednu věc nechat na jiné firmě 😀

  • Martin 27.6.2017 (14:39)

    Velice dobré zkušenosti se stěhovací firmou Stěhování levně Praha – +420 723 123 100. Rychlost, pracovitost, slušná cena.

Kategorie
<<Pro 2023>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist