Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

5 důvodů, proč svěřit prodej realitní kanceláři

Čvc 1825 Autor: Redakce

Prodej nemovitosti řeší většina z nás jenom jednou za život. Nelze se proto divit, že v této oblasti nejsme zrovna odborníci. I přesto však mnohdy hazardujeme a do složitého procesu se pouštíme na vlastní pěst, aniž bychom měli potřebné znalosti a zkušenosti. A tím si koledujeme o pořádný malér. Z jakých důvodů bychom se raději měli svěřit do rukou profesionálů?

prodej bytu pres realitku

Rychlost

Pro zkušenou realitní kancelář je prodej bytu hračka. Disponuje totiž bohatými znalostmi a zkušenostmi, které jsou potřebné k tomu, aby se celá transakce uskutečnila rychle, bez zbytečných průtahů a problémů.

Úspora

Prodej nemovitosti vyžaduje velké množství času a také energie. Pokud se rozhodnete pustit se do něj sami, musíte se připravit na to, že strávíte dlouhé hodiny přípravou nemovitosti, inzerováním, odpovídáním na dotazy zájemců a následnými prohlídkami bytu. Ty je navíc potřeba dobře zorganizovat, abyste vše bez problémů zvládli a potenciální kupec měl dostatek času si všechno důkladně prohlédnout. V časové tísni a pod vlivem stresu totiž nebude prohlídka zrovna ideální.

Komplexnost

Realitní kanceláře vám poskytnou komplexní servis. Nabízí totiž veškeré služby, které jsou s prodejem bytu spojené – stanoví cenu nemovitosti, vytvoří nabídku, naleznou kupce, vyřídí veškeré právní náležitosti, pomohou se sepsáním rezervačních i kupních smluv, zajistí potřebnou dokumentaci. Budete to tak mít bez starostí, bez obíhání úřadů a nebude vás to stát ani korunu navíc.

Bezpečnost

Realitka dohlédne na bezpečnost celého prodeje. Postará se o špičkový právní servis i dobrou smluvní dokumentaci, prověří potenciální kupující ještě před samotnou prohlídkou a zařídí bezpečné předání nemovitosti. Zajistí vám rovněž úschovu peněz, budete tak moci zůstat v klidu, protože obnos od kupujícího obdržíte včas.

Profesionalita

Realitní makléř musí být profesionál každým coulem, a to nejen pokud jde o jeho zkušenosti. Musí si udržet potřebný odstup, ale zároveň působit příjemně, zaskočit by ho neměla žádná nepředvídaná situace, která může nastat, vlastní by mu měly být obchodnické a vyjednávací schopnosti. Tím vším laik obvykle nedisponuje, a tak úspěšnost celé transakce ztroskotává. A to přece dopustit nechcete!

  • Kategorie: PR

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist