Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

3 tipy na levné nákupy

Říj 1621 Autor: Redakce

Chcete ušetřit nějaké peníze v rodinném rozpočtu a přemýšlíte, jak by se dalo výhodněji nakupovat? Možností je mnoho. Některé jsou jednoduché, jiné vyžadují více úsilí. Pojďme si dát 3 jednoduché tipy na levné nákupy.

online nakupy

Sledujte nákupní letáky

Mnohé supermarkety a další obchody pravidelně vydávají akční letáky, některé dokonce každý týden. Neignorujte je. Budete-li nakupovat s ohledem na slevy v nich, v dlouhodobém horizontu ušetříte hodně peněz.

Možná letáky dostáváte do schránky, ovšem chcete-li se s nimi seznamovat přehledně a na jednom místě, využívejte Kupi.cz. Jedná se o největší portál s akčními letáky. Nejenže si je tu můžete prohlédnout, ale také si ceny porovnáte a zajímavé jsou i další služby webu – hlídání slev u produktů, které vás zajímají, či tvorba a sdílení nákupního seznamu. Portál se neustále vyvíjí, aby byl pro nakupující co nejkomfortnější a přinášel jim řadu výhod. Ještě pohodlněji ho budete využívat, stáhnete-li si mobilní aplikaci.

Nakupujte na slevových portálech

V posledních letech jsou velmi oblíbené slevové portály. Fungují na principu hromadného nakupování. Obchodník díky tomu, že prodá více produktů či služeb najednou, je ochotný poskytnout poměrně velkou slevu. Často i kolem padesáti procent.

V současné době na slevových portálech najdete velmi rozsáhlý sortiment. Mezi nejoblíbenější patří jídla v restauraci, wellness pobyty, adrenalinové a další zážitky, kadeřnické a masážní balíčky, rozmanité zboží a mnoho dalšího.

Vždy však nakupujte na seriózních a prověřených slevových portálech a dejte si pozor, abyste nekupovali něco jen kvůli nízké ceně. Mnohé z výše uvedeného obvykle nepotřebujeme, na druhou stranu si člověk zaslouží alespoň občas utratit peníze za něco oddechového, zajímavého, zkrášlujícího…

Pořiďte si zákaznické karty

Mnohé obchody nabízí svým zákazníkům různé klubové karty a pro tyto lidi pak mají zajímavé slevy a další akce. Proč jich nevyužívat?

A co vy? Máte své tipy na levné nakupování, ať už čehokoliv?

nakupy

  • Kategorie: PR

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist