Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Zlato uzdraví zničené vlasy

Říj 1414 Autor: Redakce

zlato ve vlasechCo když se vaše vlasy krepatí, jsou křehké, matné a bez lesku a síly? Odpovědí je zahájit intenzivní kúru na obnovení jejich ztracené krásy. Pomůže vám pár osvědčených tipů od profesionální kadeřnice Barbory Greplové z Prostějova.

Struktura vlasů je dávno známá věc a poškozujeme ji zejména vědomě používáním nekvalitní vlasové kosmetiky, barev a podobně. Na vlasy ale působí také okolní vlivy. Už dávno si tedy nevystačíme s březovými nebo kopřivovými přelivy.

Kompletní péče

Jste zvyklá běžně používat pouze šampon? V případě, že jsou vaše vlasy zničené, vybavte se lépe. Jak jim dodat krásu a lesk? „Jsou-li vaše vlasy poničené a suché, doporučuji sáhnout po přípravku s vysokým obsahem keratinu. Je dobré mít na paměti, že stejně jako u pleti vám, bohužel, ani u vlasů pouze jeden přípravek stačit nebude. Na suché a poničené vlasy je jasnou volbou Gold řada vlasové kosmetiky Tahe. Jedná se o šampon, masku, vlasový olej na roztřepené konečky a vlasový elixír Gold Secret s částečkami zlata pro neodolatelný lesk,“ poradila nám profesionální kadeřnice Barbora Greplová.

Hydratace a fenomén dnešní doby-přírodní oleje

pomerancovy olejPoničeným a vysušeným vlasům svědčí také výrobky s obsahem přírodních olejů, jako je kokosový, lněný nebo třeba arganový olej. Ale držte se dál od šamponů s minerálními oleji a vazelínami, které sice udržují vnější vlhkost, ale nedostanou se dovnitř. Obáváte se, že budou vlasy po použití oleje mastné? „Kvalitní vlasový olej by vám při správné aplikaci rozhodně vlasy zmastit neměl.“ Obecně se olejíčky doporučují aplikovat spíše jen do roztřepených konečků. Zabráníte tak pocitu rychle se mastících vlasů a také vyživujete nejzničenější část vlasů. Pokud byste chtěli dražší vlasové oleje používat po celé jejich délce, rozhodně by to zejména u vlasatějších dam trochu lezlo do peněz.

Pozor na teplo

bylinky pro krasne vlasyS módními trendy nenaděláš nic. Naštěstí je za námi doba trvalých. Ovšem i horký vzduch z fénu může vlasy oslabit. Pokud používáte žehličku na vlasy, je to nejlepší způsob, jak docílit elegantního, hladkého a hlavně v dnešní době moderního vzhledu. Ale co když potřebujete chránit vaše vlasy před poškozením způsobeným právě použitím fénu, kulmy nebo žehličky? Chcete-li mít hladký vyžehlený účes bez poškození vlasů, dejte na radu naší specialistky: „V první řadě bych Vám doporučila zakoupit si u Vašeho kadeřníka profesionální žehličku. Taková žehlička je sice dražší, ale má regulaci teploty, takže vlasy nepřepaluje. Některé žehličky si dokáží tuto teplotu dokonce regulovat sami. Před žehlením si nezapomeňte vlasy důkladně vysušit, rozčesat a nanést dostatečné množství přípravku na jejich ochranu. Já na klientky opět používám Tahe Keratin Gold, který vlasy ochrání a zároveň se během žehlení keratin do vlasů pevně zafixuje a vydrží v nich i několik umytí,“ doporučuje kadeřnice.

Keratin

vlasyO jeho účincích jistě slyšela každá z vás, ale co to ten keratin vlastně je? „Keratin je bílkovina, která je stavební složkou vlasů. Vlivem chemických vlivů, působením tepla a také věkem tato látka ve vlasech ubývá. Vlas se tak stává slabším, dehydratovaným a snadněji se láme. Proto je potřeba tuto látku do vlasů dodávat pomocí vhodných přípravků. Je však důležité, aby keratin obsažený v produktech byl s vlasem dobře slučitelný. Je to jako s klasickými biogenními prvky. Když mám nedostatek vápníků, také nebudu okusovat zdi, třebaže je v nich obsaženo vápno že? Proto vyhledávejte vlasové produkty, které mají patentovanou technologii Trionic keratin. Trionic keratin je maximálně slučitelný s vlasem! „Trionic keratin je obsažen prakticky ve všech vlasových přípravcích Tahe, proto jsem si ji také oblíbila“ uzavírá Bára Greplová z kadeřnictví Crazy Style v Prostějově.

  • Kategorie: PR

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Zlato uzdraví zničené vlasy
  • Jana K. 2.2.2015 (18:18)

    Profesionální kadeřnice???? Aha. V tomto provedeni vyhozené peníze.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist