Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Veletrh FOR PETS – jarní svátek domácích mazlíčků a jejich chovatelů

Úno 1622 Autor: Redakce

Už pošesté se bude v PVA EXPO PRAHA konat veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS. Vzhledem k tomu, že se rok od roku rozrůstá, tak letos bude poprvé představen v nové výstavní hale. Navštívit jej můžete společně s dalšími třemi veletrhy pod hlavičkou FOR FAMILY ve dnech 7. – 10. dubna 2016.

stene civavaNoví i již tradiční vystavovatelé představí v moderním a krásném prostředí haly číslo 3 novinky pro nadcházející sezónu. Návštěvníci se tak mohou těšit na nabídku pelíšků, obojků, vodítek, oblečení nebo hraček. Chybět zde nebudou ani přední čeští distributoři a výrobci krmiv, na jejichž stáncích se mohou zájemci poradit s odborníky o výživě a specifických potřebách svých mazlíčků. Vystavovatelé navíc mají pro čtyřnohé členy rodiny připraveny ochutnávky krmiva, doplňků stravy i nejrůznějších pamlsků. Například společnost Dibaq na veletrhu FOR PETS chystá opět svou Pestauraci neboli, jak už název napovídá, restauraci pro pejsky. Z dalších dosud přihlášených firem lze jmenovat například společnosti Plaček, Pučálka, CZ Anidis, Delikan, Askino, Nativia, ale také Royal Canin, Hill´s, Henry Schein, Vitakraft, VAFO Brit Care nebo Tenesco či Pet Center. Právě posledně jmenovaný vystavovatel Pet Center se stal v letošním roce partnerem veletrhu FOR PETS, což s sebou nese výhody pro všechny ty, kteří se chtějí na veletrh podívat. Už nyní totiž mohou zákazníci ve vybraných prodejnách Pet Center získat při nákupu nad 300 Kč vstupenku na veletrh zdarma. Výhodnější vstupné čeká také na všechny, kteří navštíví webové stránky for-pets.cz.

Hlavolamy pro psy i výstava hlodavců

pes inteligentni hrackaPravidelní návštěvníci veletrhu již ví, že nedílnou součástí výstavní části je také pestrý doprovodný program. Nejinak tomu bude i letos. Hlavní partner doprovodného programu, Nadace na ochranu zvířat, připravil pro návštěvníky zajímavý odborný, ale přitom divácky zábavný a atraktivní program. „Dogdanging, Hersenwerk – hlavolamy pro psy, ukázky výcviku a práce záchranářských, asistenčních a vodících psů, stejně jako gymnastický výcvik, fyzioterapie, trénink, agility a spousta dalších atraktivních sportů. To je jen malý výčet ukázek, které celé čtyřdenní veletržní dění oživí. K vidění zde bude také výstava morčat a hlodavců Českého svazu chovatelů, nebo výstava zakrslých králíčků a závody v králičím hopu. Nově budou moci návštěvníci zhlédnout výstavu a exhibici miniaturních koní Asociace miniaturních koní “ vyjmenovává manažerka veletrhu FOR PETS Zuzana Bílá a dodává, že letošní doprovodný program bude stejně jako výstavní část větší než v předešlých letech. Kromě ukázek a přednášek na pódiu v hale 3 bude probíhat také po celou dobu v hale číslo 6.

Zkrátka nepřijdou ani milovníci koček

kotata for petsPo celé čtyři dny konání veletrhu bude v PVA EXPO PRAHA v Letňanech probíhat Umisťovací výstava koček, na které si budou moci zájemci vybrat nového kočičího kamaráda z některého z útulků, které se do této akce zapojily. „Společně s útulky se na veletrhu představí rovněž charitativní obchůdky, ve kterých budou moci návštěvníci zakoupit kočičkám nejrůznější pamlsky nebo hračky,“ doplňuje Zuzana Bílá. V průběhu veletrhu se mohou zájemci zastavit u odbornice na převýchovu problémových koček Kláry Vodičkové, která ráda zodpoví otázky týkající se výchovy těchto domácích mazlíčků. Poradna s odborníky na téma výživy, výchovy, tréninku nebo zdravotních obtíží bude probíhat rovněž na stánku Nadace na ochranu zvířat. Odborníky z oboru chovatelství nebo veterináře bude možno zastihnout také na expozicích jednotlivých vystavovatelů.

kralik for petsNení divu, že se FOR PETS za pět let svého konání stal tradičním jarním svátkem domácích mazlíčků a jejich chovatelů. Na žádném jiném místě totiž nenajdete možnost seznámit se s novinkami na trhu a zároveň se setkat s odborníky, poslechnout si odborné přednášky, zhlédnout zajímavé výstavy a ukázky práce se zvířaty a v neposlední řadě podpořit útulky z Prahy a jejího okolí. Více informací o veletrhu najdete na stránkách www.for-pets.cz nebo na facebooku www.facebook.com/VELETRHFORPETS.

  • Kategorie: PR

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist