Internetový hobby magazín

Menu

Soutěže

Nejnovější články

Vánoční soutěž pro domácí mazlíčky Brit Merry Christmas

Lis 1324 Autor: Monika Harcarikova

Vánoční svátky jsou vrcholem celoroční práce a obdobím plným klidu s těmi nejbližšími.

Brit Leťs BiteVšechen shon i radosti s námi sdílí i naši nejvěrnější parťák. Ti se na svátky těší nejvíc. Jste spolu celé dny doma a uspěchanost v adventním období vystřídá domácí vyhřívání a degustace těch nejpřitažlivěji vonících laskomin. A nakonec – někdy jsou to i naši mazlíčci, koho za dostatek mazlivé podpory a láskyplné přítomnosti odměňujeme vánočními dárky. Čekají vás další společné Vánoce! Prosím, nezapomeňte, že i když jste jedna duše a jedno tělo, vaše bříška mají jiné nároky! Těšte se na Vánoce společně!

Proto jsme si pro vás připravili soutěž o vánoční dobroty pro psy a kočky Brit Merry Christmas. Deset z vás vyhraje balíček pro psa nebo kočku, který bude obsahovat:

Adventní kalendář pro pejsky a kočičky

Tahle speciální pochoutka pro zvířecí bříška v klasickém, 24 okénkovém adventním kalendáři, na rozdíl od jiných svátečních laskomin neobsahuje žádné nežádoucí složky, například theobromin (pro zvířecí organismus toxickou látku obsaženou v kakau). Pro kočky a psy stravitelné látky doplňuje speciální esence, díky které si mazlíci skutečně zamlsají.

Brit Training pro psí výcvik

brit trainingVýcviková pochoutka, která spočívá ve velikosti na míru jednotlivým váhovým kategoriím psů a také v kaloricky vyváženém a vysoce stravitelném obsahu. Ideální příležitostí, kdy tréninkovou pomůcku vyzkoušet, je unikátní psí školička Brit Training Tips.

Brit Leťs Bite! pro psí i kočičí mlsání

Pochoutky Let´s Bite!  jsou součástí superprémiové produktové řady Brit Care vyrobené z kuřecího, kachního či rybího masa. Nejenže zaručeně chutnají pro své původní masové aroma, ale zároveň jsou vhodným doplňkovým zdrojem vitamínů i minerálů pečujících o zdraví vašeho psa i kočky.

Soutěžní otázka je jednoduchá. Odpovězte, jaká je adresa psí školičky Brit:
a) Brittraining.cz
b) Trainingtips.eu
c) Brittrainingtips.com
 
V případě výhry mám zájem:
a) O kočičí výhru
b) O psí výhru

Soutěžíme do úterý, 3.12. 2013. Správné odpovědi a informace o dárku zasílejte na soutěžní mail: soutez@prima-receptar.cz

Nezapomeňte připojit také adresu, kam dárek poslat.

Komentáře jsou uzavřeny

Komentáře nejsou povoleny.

 
<<Úno 2020>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
události
Spolupracujeme:
Odběr novinek


Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist