Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

Vánoční dárky pro chovatele

Pro 1019 Autor: Redakce

odpružené vodítkoPes je členem rodiny a určitě by měl také najít něco pod stromečkem. Zcela jistě dostane čtyřnohý kamarád nějakou hračku nebo pamlsky. Hitem pro letošní rok jsou ale odpružená vodítka, která tlumí nárazy. Původně byla odpružená vodítka a popruhy vyrobena pro závodní psy, aby se člověk se psem dostali na stejné tempo.

Odpružená vodítka vyrovnávají nečekané pohyby psa nebo uklouznutí člověka. Vodítko se dá použít i jako stahovací obojek. To doporučujeme jen pro chvilkové procházky, protože zejména v této době nevycházejte se psem bez obojku a adresáře nebo jiným označením obojku.

Zcela jistě zauvažujte o reflexních vestách nebo bezpečnostních svítících obojcích. Díky nim je pro řidiče viditelnější pes i jeho majitel. Pokud chcete pejskovi něco pořídit, ještě to stihnete v e-shopu pejsekakocicka.cz. vyberte si z velké škály akčního zboží skladem. Objednávky do pondělí 12:00 hod dostanete ještě do Vánoc.

Vánoční svátky jsou náročné pro lidi i zvířata. V žádném případě zvířatům nedávejte větší objemy jídla. Co se kočiček týče, existují speciální granule pro mlsné kočky. Samozřejmostí jsou i pamlsky pro kočičky.

granule pro mlsné kočkyPokud máte doma více kočiček a jedna musí být na dietě, pak se snažíme jim misky rozdělit a nenchávat krmení v miskách během celého dne. To samé platí i pro kastrované kočičky. Dnes je k dispozici velké množství krmiv pro kastráty. ty totiž mají větší dispozice k tloustnutí a mohou mít také problémy s močovými cestami. tato krmiva upravují pH moči a předcházejí tak problémům.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist