Internetový hobby magazín

Menu

Zahrada

Nejnovější články

Tipy a nápady na stylovou zahradní párty

Srp 2101 Autor: Claudie Kornelová

Konečně nadešla chvíle, kdy můžeme pořádat zahradní setkání (bezpečně a v souladu s vládními pokyny) pro přátelé a rodinu. Jaká je také lepší výmluva pro pořádání zahradní párty, že? Pokud jste večírek nikdy nepořádali a tak nevíte, co by na něm mělo být, aby se hosté skutečně bavili, nebojte se. Přinášíme vám ty nejstylovější nápady na skvělou výzdobu, která bude prostě nezapomenutelná, jak pro dospělé, tak děti!

párty

Uspořádejte tu nejstylovější párty. Zdroj foto: Pixabay.com – Jill Wellington

Nashromážděte pohodlné polštáře

Při zábavě na zahradě je jednou z nejdůležitějších věcí, kterou je třeba vzít v úvahu, pohodlí vás a vašich hostů. Protože na rozdíl od případů, kdy pozvete lidi k sobě domů, zahrada nenabízí pohodlnou pohovku pro několik osob. Proto nic nemůžete pokazit hromadou pohodlných polštářů, díky kterým vytvoříte pohodlné venkovní sezení. Přednostně vybírejte polštáře, které jsou určeny pro venkovní použití a které odolávají povětrnostním a dalším vlivům počasí. Nebo zkrátka dávejte pozor na to, až párty skončí, abyste je vzaly sebou dovnitř.

Uspořádejte nábytek

Přemístění venkovního nábytku do takřka stejné podoby, jako je váš vnitřní nábytek zajistí, že se lidé budou cítit více pohodlně a intimně. Pokud přesunete zahradní pohovku a židle kolem venkovního stolku, vytvoříte tak uvolněný pocit, díky kterému se vaši hosté budou cítit jako doma v neznámem, ale přesto známém prostředí.

nábytek

Uspořádejte nábytek tak, aby se hosté cítili dobře. Zdroj foto: Pixabay.com – Hans Rohmann

Hrajte hry na trávníku

Zahradní společenské hry jsou fantastickým lamačem ledu a budou velkým hitem u hostů všech věkových kategorií. Držte se klasik, které znáte z dětství a investujte do kvalitních dřevěných sad (nikdo na zahradě nevidí rád plastové věci). Klasické dřevěné zahradní společenské hry budou vypadat sofistikovaněji a vydrží vám roky. Nezapomeňte také na lehátka či deky pro diváky.

Vytvořte si svůj vlastní Tiki bar

Tiki bary jsou právě teď nejoblíbenějším zahradním doplňkem, vedle závěsných lehátek, sedátek a vířivek. Tento zábavný doplněk jasně definuje, kde se podávají nápoje. Stačí, abyste ho vybavili dostatkem sklenic, nápojů (alko i nealko), zdobítek, ledu a ovoce a zábava může začít!

tiki

Tiki bary jsou velice oblíbené! Zdroj foto: Pixabay.com – furbymama

Vytvořte okamžitou atmosféru pomocí balonků

Nic neříká jasněji, že se pořádá večírek, než balonky a prapory! Dodejte své zahradní párty šmrnc pomocí nejrůznějších barev. Zavěste výrazné prapory a latexové balonky, které okamžitě rozjasní celé okolí. Na trhu existuje celá řada různě velkých, barevných, potištěných a dokonce už i svítících variant. Záleží jen na vás, jestli se rozhodnete pro dvoubarevnou variantu či pro celou škálu duhy. Pokud navíc chcete dodat punc osobitosti, vyrobte si prapory sami doma!

Naaranžujte stůl ve velkém stylu

Pokud chcete vytvořit formálnější zahradní slavnost, připravte si stůl tak, jako byste hostili hosty uvnitř. Není třeba šetřit detaily, položte na stůl slavnostní ubrus s krajkovým lemem. Připravte si jednotlivé prostírání s kvalitními příbory a hezky složenými ubrousky. Po celé délce stolu rozmístěte květiny či jinou výzdobu, abyste dodali večírku větší atmosféru.

stůl

Nebojte se výzdobu pojmout poněkud formálněji. Zdroj foto: Pixabay.com – Pitsch

Začněte párty s piňatou

Děti – nemluvě o dospělých – doslova zbožňují tuto zábavnou zahradní hru. Naplňte piňatu sladkostmi a pověste ji na větev, aby se mohli zapojit všechny věkové kategorie a společně si ji užít. Přiřaďte různé částí zahrady různým činnostem. Vytvořte odpočinkový prostor pro dospělé, hrací prostor pro mladší návštěvníky a všichni budou spokojeni!

Vytvořte si fotografický koutek

Žádná oslava není úplná bez fotografického stánku! Zachyťte dokonale zábavné okamžiky díky vlastnoručně vyrobenému koutku pro focení. Na stolek pro návštěvníky položte rekvizity, foťák a nechte je, ať se pořádně pobaví. Zahrada poskytuje ideální pozadí pro zajištění krásných fotografií.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvn 2024>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist