Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Revoluce v bydlení: objevte kouzlo levných maringotek

Lis 2330 Autor: Komerční sdělení

Když se řekne „maringotka“, mnoho z nás si představí cirkus, ale i u maringotek došlo v posledních letech k velkému pokroku. V současnosti může maringotka představovat zajímavou alternativu klasického bydlení i rekreačního a pracovního prostoru. Přesvědčte se sami.

maringotka

Foto: bydlenivevate.cz

Trendy moderní maringotka jako víkendová chata i celoroční domov

Maringotky se dnes využívají nejen jako víkendové chaty, ale slouží i pro trvalé bydlení. Nejčastěji se ovšem používají jako zahradní chaty. K tomuto účelu se dnes dají pořídit za příznivou cenu, a to již kompletně zateplené a i s veškerými potřebnými rozvody elektřiny a vody. Pak už je jen na vaší fantazii, jak si vaše nové odpočinkové útočiště upravíte. Zvenčí ji můžete doplnit třeba o terasu s příjemným posezením či grilem, které bude sloužit jako skvělé místo pro letní oslavy s rodinou či přáteli.

Maringotku však nemusíte používaj jen jako chatu a sezónní bydlení. V dnešní době totiž nabízí komfort, díky kterému se dá obývat celoročně. A rozhodně se nejedná jen o bydlení pro alternativní lidi. Moderní rekonstrukcí lze maringotku proměnit v pohodlné bydlení s veškerým komfortem. Existují dokonce architektonické kanceláře, které se přímo na tento typ bydlení specializují.

Svým rozměrem o velikosti přibližně 20 metrů čtverečních se dá průměrná maringotka přirovnat ke klasické garsonce. Tento trend tedy osloví zejména jednotlivce a mladé páry, které touží po vlastním bydlení, aniž by se příliš zadlužili vysokou hypotékou.

Zároveň se ale jedná i o zajímavou alternativu i pro starší páry, které pak maringotku mohou používat jako takzvaný “vejminek”. V zahraničí jsou pak maringotky oblíbené i jako rodinné bydlení, kdy dochází k propojení více maringotek dohromady do podoby tradičního rodinného domu.

Flexibilní pracovní prostor: maringotky jako inovativní řešení pro firmy a home office

Populární začínají být maringotky i mezi podnikateli, kteří dokáží nalézt kreativní způsoby pro jejich využití. Možná už jste slyšeli o netradičních kadeřnických salónech a kavárnách „na kolech“.  Pokud vám svým rozměrem maringotka pro váš podnikatelský záměr vyhovuje, může být skvělou a netradiční formou pro vytvoření firemních prostor.

Tuto novinku ocení i freelanceři a jednotlivci pracující formou home office. Pro soustředění a kreativitu je zásadní vyhradit si doma prostor pro práci, kde nikdo nebude rušit. Není tedy nic jednoduššího, než si do podoby skvělé osobní kanceláře upravit maringotku.

Ekonomická a ekologická obytná řešení: maringotky jako finančně a ekologicky šetrná alternativa

Maringotky představují ekonomické a ekologické bydlení. Zánovní maringotku koupíte snadno. Cena závisí na jejím stavu, materiálu a délce a pohybuje se zhruba mezi 30 a 130 tisíci korunami. Další náklady pak bude představovat její rekonstrukce a nákup vybavení, které bude odpovídat vašim představám a přáním.

Další peníze můžete ušetřit i na vytápění maringotky, protože její obytná plocha není náročná na vytápění. Omezený prostor také podněcuje k minimalismu, protože si pečlivě vybíráte, co do maringotky umístíte. Tato ekonomická efektivita a šetrnost v provozu činí maringotky atraktivní volbou pro ty, kteří chtějí spojit pohodlí s ohleduplností k životnímu prostředí.

Pro více informací navštivte stránku: https://bydlenivevate.cz/bydleni/hledate-osobite-a-financne-nenarocne-bydleni-zkuste-maringotku/.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Úno 2024>>
PÚSČPSN
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist