Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Relaxace v pohodlí domova s vířivkou aneb vybíráme domácí vířivku

Úno 1725 Autor: Redakce

Vířivé vany bývaly dříve vyhrazeny pouze pro sortu nejbohatších lidí. Ceny vířivek však v posední době výrazně klesly a vířivky jsou dnes již dostupné pro relativně široké spektrum zákazníků.

virivka

Pestrý sortiment vířivých van

Trh s vířivkami v současnosti nabízí poměrně obsáhlou a rozmanitou nabídku vířivých van. V této nabídce jsou zastoupeny vířivky všemožných typů a variant – od jednoduchých levných přístrojů až po ty absolutně nejexkluzivnější vířivé vany. K dostání jsou nadzemní vířivky i zapuštěné vířivky. A také existují speciální vířivky pro sportovce, které v sobě kombinují funkci vířivky s funkcí bazénu s protiproudem.

Nejdůležitější parametry a funkce

virivka

Při výběru vířivky by bylo dobré se zaměřit hlavně na několik základních aspektů:

Kvalita provedení:

Vířivka patří mezi přístroje, u kterých na kvalitě provedení hodně záleží. Nekvalitní provedení totiž může způsobit spoustu problémů – vířivka například může začít protékat, začne být neúměrně hlučná či neúsporná apod. Investovat do kvalitní vířivky se opravdu vyplatí.

Rozměry:

Vířivé vany jsou prodávány v různých velkostech a tvarech. A každá vířivka může být uzpůsobena pro odlišný počet osob. Stačí si vybrat tu, která bude pro nás nejvhodnější.

Účinnost ohřevu:

Kvalitní ohřevný systém je u vířivky velmi důležitý, zejména venkovní vířivka do exteriéru vyžaduje opravdu výkonný ohřev vody. Ale nemělo by jít jen o samotný výkon, důležitá je i efektivita, s jakou konkrétní systémy umí fungovat. Kvalitní ohřev nám dokáže ušetřit spoustu peněz.

Kvalita wellness prožitku:

Dnes už i leckterá levná domácí vířivka umí zprostředkovat kvalitní regenerační perličkové lázně. Pokud však máme zájem o skutečné léčebné hydroterapie na nejvyšší úrovni, bylo by lépe se poohlédnout spíše po kvalitnějších vířivkách se sofistikovaným masážním systémem.

Údržba kvality vody:

Dobrá vířivka by také měla být osazena účinným systémem na údržbu vody, jakým je filtr nebo UV lampa.

A pokud byste si s výběrem vířivky nevěděli rady, nestyďte se poradit s odborníky ze společnosti Albixon.

virivka

  • Kategorie: PR

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist