Internetový hobby magazín

Menu

Zahrada

Nejnovější články

Novinky pro údržbu jezírek na veletrhu FOR GARDEN

Bře 1315 Autor: Františka Podzimková

zahradni jezeroJestliže se chcete dozvědět něco o novinkách na trhu z oblasti zahrad, květin a všech různých věcí kolem, navštivte ve dnech 21. – 24. 3. 2013 pražské výstaviště Letňany, kde se bude konat veletrh FOR GARDEN. Jestliže sem zavítáte, nezapomeňte se podívat do haly číslo 1, konkrétně u stánku s kódem 1A8 narazíte na stánek, kde si budete moct prohlédnout prezentaci výrobků od firmy Míča a Harašta – Vodnář pro bazény a zahradní jezírka.

Máte problém s jezírkem?

Odborníci vám ochotně poradí se spoustou běžných, méně běžných problémů, se kterými se setkáváte při údržbě bazénů a jezírek.

tablety do bazenuU stánku se budete moci seznámit se spoustou výrobků na ošetření vody ve vašem bazénu, nebo jezírku. Představena vám také bude spousta novinek, které se letos na trhu objeví – například novinky z oblasti bazénové chemie, která je bez chloru.

Jednou z novinek je přípravek NA ŘASY – SYSTÉM MINI. Je vhodný pro jezírko o objemu až 4m3, působí opravdu dlouhodobě a efektivně.

Tento algicidní přípravek v sypké podobě je skvělou prevencí proti jednobuněčné, ale i vláknité řase. Pokud jste nestihli aplikovat proti řasám prevenční přípravek, nemusíte nutně zoufat. Nový přípravek BIO fix se používá právě pro mechanické odstraňování řas. Ovšem, nejen k tomu, také podporuje rozklad organických nečistot v jezírku a prokysličení vody.

baenzy

Nepodceňujte bakteriální rovnováhu v jezírku

Třetí novinkou je přípravek BAENZY. Přípravek je tvořen bakteriemi, které mají na starost udržovat biologickou rovnováhu v jezírku. Uchytí se na nejstrategičtějším místě ve vašem jezírku, kde vytvoří kolonie. Právě tyto kolonie vodu čistí. Čistí ji například od sloučenin dusíku, které jezírko zatěžují. Bakterie také pomáhají rozložit řasy, které odumřou po aplikaci preventivního přípravku.

Pokud máte zájem dozvědět se o těchto přípravcích, a ještě mnoha dalších, něco víc, neváhejte a navštivte 21. – 24. března veletrh FOR GARDEN, přesněji stánek v hale 1 číslo 1A8!

Více na: www.jezirka-vodnar.cz

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Novinky pro údržbu jezírek na veletrhu FOR GARDEN
  • martina s 22.6.2014 (18:58)

    Kompletní realizaci jezírka nám zajistila firma baobab a voda je opravdu krásně čistá bez řas.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist