Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Najděte vnitřní klid, přihlaste se na kurz Reiki

Čvn 1928 Autor: Redakce

Vznik jedné z forem alternativní medicíny zvané Reiki se datuje v roce 1922, přičemž zakladatelem a popularizátorem dané metody se stal japonský buddhista Mikao Usui. Pokud bychom měli název Reiki přeložit do českého jazyka, potom se jedná o božskou či životní energii. Jestliže se chcete naučit pracovat s vesmírnou energií, harmonizovat a také čistit čakry, není nic jednoduššího než se přihlásit na kurz. Reiki totiž umí opravit a opět zprůchodnit narušený přirozený tok životní energie v lidském těle.

V současné době jen málokdo nachází vnitřní klid, jen málokdo je sám se sebou vyrovnaný. Právě kurz Reiki na dálku vás má naučit, jak nastolit ve svém životě harmonii.

reiki

Obraťte se na učitele, který se Reiki věnuje dlouhá léta

Jestliže se chcete metodě Reiki věnovat, nejlepší cesta je najít si učitele, jenž vám pomůže s meditacemi, čakrami a energií jako takovou. Jedním z těchto učitelů je Martin Ospalík, jenž pořádá kurz Reiki v Brně i kurz Reiki v Praze. V případě, že nemáte na dosah ani jedno z těchto měst, nemusíte věšet hlavu, protože jsou připraveny i dálkové kurzy s videoukázkami.

Pro koho je Reiki určena?

Reiki je způsob, jak zlepšit kvalitu života, zbavit se různých zdravotních problémů a onemocnění, zvýšit úroveň spánku a zajistit dobrou fyzickou i psychickou kondici. Pokud máte problémy s koncentrací, soustředěním se na učení, stresem, ale i emočními traumaty, potom může být Reiki cesta, jak se těchto neduhů zbavit.

Tělo bez energie nefunguje, přičemž úkolem Reiki je dobít vám baterie a obnovit duševní pohodu. Zbavíte se výkyvů nálad a sami o sobě se dozvíte to, co jste možná doposud ani netušili. Naučte se poslouchat své tělo.

Martin Ospalík učí Reiki už více než deset let, takže si můžete být jisti, že budete v opravdu dobrých rukou. V rámci kurzu obdržíte zasvěcení, opakované zasvěcení, skripta a poradenství.

Komentáře jsou uzavřeny

Komentáře nejsou povoleny.

 
<<Čvn 2024>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist