Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Multifunkční akumulátorové nůžky

Dub 1502 Autor: Monika Harcarikova

Chvilku to chce sluneční brýle a jen jsou na očích, už zase vytahujeme nad hlavu deštník. Do Česka zavítalo nefalšované aprílové počasí. Krom toho na nás na začátku dubna míří více či méně povedené vtípky z řad našich přátel a rodiny. Na co se ale (nejen v dubnu) můžete skálopevně spolehnout, jsou akumulátorové nůžky HSA 25, novinka od značky STIHL. Od nich nejenže nemusíte čekat nepříjemné překvapení, ony navíc dokážou být přesně takové, jaké je zrovna chcete mít.

Tvůrci těchto multifunkčních akumulátorových nůžek HSA 25 věděli, že na detailu záleží. Proto přišli s novinkou, která na zahradě zastane množství různorodých činností, a to takovým způsobem, že výsledek ve svém celku vypadá báječně. Vše za pomoci jednoho jediného stroje a jeho lehce vyměnitelných nástavců. Akumulátorové nůžky STIHL HSA 25 jsou ideálním pomocníkem pro úpravu okrasných keřů, malých travnatých míst, například ve skalkách, či pro zarovnávání okrajů větších travnatých ploch.

Muž na nich oceňuje především technické parametry a je doslova unešený z laserově kalených a diamanty ostřených nožů, které dokážou stříhat větve až do průměru 8 mm. Ženám se líbí, že pro výměnu nástroje na úpravu trávy nebo na úpravu keřů stačí jediné tlačítko. Výměna se provádí rychle a snadno, bez použití nářadí. Navíc je přístroj opravdu lehký, váží jen 0,6 kg, takže se s ním velice příjemně pracuje. Co ovšem dokážou plně docenit oba – muž i žena, je klidný chod s nízkými vibracemi a fakt, že při práci nikde nepřekáží žádné kabely. Akumulátor nůžek poskytuje dostatečný výkon na 110 minut práce. Za tu dobu už ale bude vaše zahrada dokonalá.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist