Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Kurzy reiki může absolvovat každý

Led 1424 Autor: Redakce

Vesmír je plný nevyčerpatelné energie, která, pokud je správným způsobem využita, může zázračně pomáhat. Reiki lze chápat jako alternativní léčebnou metodu, kterou už od pradávna lidé používají pro práci s energetickým polem člověka. Toto japonské slovo symbolizující univerzální léčivou energii se skládá ze slov Rei, což v překladu znamená vesmírný a Ki, znamenající energii.

ospalik reiki

Odkud reiki pochází?

Již starodávné civilizace měly povědomí o této energii a měly schopnost využít ji nejen k léčbě, ale i duševní harmonizaci lidského organismu, a to pomocí přikládání rukou buď na sebe, nebo na někoho jiného. Tyto vědomosti byly předávány po dlouhá léta, ale čím více se lidstvo přiklánělo k technice a materiálním potřebám, tím méně se energie využívala a s příchodem vědy a techniky začala vládnout představa, že to, co není vidět nebo se nedá vypočítat, zkrátka neexistuje. Postupně toto učení vymizelo, ale naštěstí se dochovalo částečně v literatuře a částečně ve vědomostech některých duchovních mistrů.

Mikao Usui z Japonska, se začal ve 20. letech minulého století zabývat tímto způsobem léčby a tak se učení dostalo šanci znovu probudit v lidském povědomí. Díky němu se můžeme často dočíst, že reiki má původ v Japonsku, ačkoli využívání léčivé energie bylo známo v mnoha jiných a starších civilizací. Mikao Usui vytvořil svůj vlastní způsob výuky, který dodnes funguje po celém světě. Je známý pod jménem „Usui Shiki Ryoho“ (Usuiho tradiční metoda reiki), neboli tradiční reiki. Tento japonský mistr zasvětil mnoho dalších učitelů reiki a umění reiki je dále předáváno na další a další žáky. Zasvěcení spočívá v otevření většinou zablokované žákovy energetické dráhy (meridiány), kudy potom reiki proudí. Jakmile se tyto energetické dráhy v člověku otevřou, získává schopnost reiki využívat. Dále se učí, jak bezpečně pracovat s reiki, meridiány, čakrami i aurou v čase a prostoru.

Kurzy Martina Ospalíka

usui-reikiEnergii reiki se dokáže naučit ve svůj, i cizí prospěch, úplně každý. Stačí rozhodnutí a navštívit absolvovat kurzy reiki, které nabízí Esoterická škola Martina Ospalíka, která funguje od roku 2010 a za uplynulou dobu absolvovaly jeho kurzy stovky spokojených žáků i klientů. Martin Ospalík nabízí dálkové kurzy esoterických učení, jako je reiki nebo Shamballa, které pomohou rozvinout duchovní schopnosti, nalézt sebe sama, zlepšit kvalitu života, zharmonizovat své tělo i duši. Naučí, jak pracovat s energií a léčit tak sebe i ostatní. Zasvěcení do reiki je v těchto kurzech poskytováno od úplných začátků, tedy základního kurzu, až po mistrovský-učitelský stupeň. Na kurzech 1., 2. a 3. stupně jsou postupně odblokovávány všechny energetické dráhy a čakry a také se učí, jak reiki na harmonizaci a čištění čaker, meridiánů i aury správně používat. Vyučují se tradiční i moderní techniky práce s energií v biopoli člověka. Součástí je i diagnostika čaker a aury před a po kurzu, kde je zřejmé, jaký byl posun a jak se změnil energetický stav. Na kurzu 4. stupně se adept učí, jak sám vyučovat reiki a jak provádět osobní i dálková zasvěcení do reiki. Čtvrtý stupeň je vhodný nejen pro ty, kteří do budoucna chtějí vyučovat vlastní žáky, ale i pro ty, kdo prostě chtějí chápat reiki a jeho význam jako celek. Následují i vyšší – velmistrovské stupně reiki, kde jsou znalosti a dovednosti dále rozšiřovány. Ke kurzům jsou poskytována i srozumitelná skripta, která pomáhají lépe pochopit historii i techniky a postupy spojené s reiki.

Jak se Martin Ospalík stará o klienty

imara-reikiEsoterická škola Martina Ospalíka poskytuje mnoho výhod, které mohou být dalším schůdkem k rozhodnutí o absolvování jeho kurzů. Ke každému kurzu je možné vybrat si kurz zdarma. Zasvěcení probíhá vždy v domluvený čas i den, v pracovním týdnu i o víkendech. Během zasvěcení probíhá i energetické čištění bydliště žáka, tedy prostředí, ve kterém se pohybuje a které jej energeticky denně ovlivňuje a také čištění a harmonizace čaker, meridiánů a aury. Do 24 hodin po zasvěcení přijde certifikát e-mailem a poštou zalaminovaná certifikace, která může být v češtině i slovenštině a v případě ztráty bude zaslána znovu. ednou měsíčně si lze v případě zájmu dobrovolně zasvěcení zdarma zopakovat pro dočištění aury a usazení energií. Vždy je také možné se na Martina Ospalíka obrátit i po delší době se žádostmi o rady nebo pomoc.

Komentáře jsou uzavřeny

Komentáře nejsou povoleny.

 
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist