Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Jste připraveni na dávku smíchu? Podívejte se na top trička s nejzábavnějšími potisky dostupnými online

Led 2417 Autor: Komerční sdělení

Jestliže rádi vtipkujete a chcete pobavit nejen sebe, ale i své okolí, můžete do svého šatníku letos zakomponovat i trendy trička s potiskem. Ty však mohou mít mnoho podob. Na následujících řádcích si na ty nejvtipnější posvítíme pěkně zblízka. Proto čtěte dále a nechte se inspirovat společně s námi.

vtipna tricka

Foto: trickovy.cz

Proč nosit tričko s potiskem a pro koho se hodí?

Trička s potiskem přináší spoustu zábavy. Nejen pro vás, ale také pro široké okolí, které může vaše humorné tričko zaregistrovat. Trička s potiskem jsou určena pro všechny milovníky humoru. Vzít si je na sebe mohou muži i ženy všech věkových kategorií. K mání jsou ženám a mužům samostatná trika s potiskem nebo kousky, které se hodí do páru. Pokud tedy s přítelem či s manželem mátě podobný styl humoru, budou párová trika s humorným potiskem dobrým řešením i pro vás. Trička s potiskem můžete také darovat. Jestliže své známé, přátele či rodinu dobře znáte, jistě se s tričkem s potiskem trefíte do černého. Má-li váš protějšek např. zálibu v motorkách, můžete mu obstarat vtipné tričko zde: https://trickovy.cz/653-darek-pro-motorkare. Dále se s oblibou nosí trička s potiskem i ve firmách. Chce-li zaměstnavatel potěšit své zaměstnance, je tričko s potiskem perfektní volbou.

Jaké kategorie humorných triček jsou nám k dispozici online?

Chcete-li sobě či někomu blízkému koupit tričko s potiskem, máte mnoho možností. Na e-shopech můžete trika s humorným potiskem kupovat podle kategorií. Na trhu najdeme kousky, které se zaměřují na lékaře a sestřičky, na automechaniky či na motorkáře. Nechybí ani trička zaměřená na svářeče, kadeřnice či na fotografy. Kromě povolání najdeme v kategoriích i zálib a sporty. Na široký výběr vtipných párových triček s potiskem se podívejte např. zde: https://trickovy.cz/57-tricka-pro-pary-s-potiskem. Zasmát se můžete s vaší polovičkou. Na následujících řádcích si uvedeme několik vtipných potisků, které by vás mohly rozhodně zaujmout. Pojďme na to!

  • Já nechrápu, já sním, že jsem motorka
  • Hrnce volají – musím jít
  • Nemám čas – musím jít na zápas
  • Jiní potřebují psychoterapii, mně stačí hřiště.
  • Nejlepší svářeč ve vsi.
  • Jsem skvělý svářeč, ale umí i vařit.
  • Omlouvám se, ale už jsem zadaná s atraktivním učitelem
  • Na předvedené ukázce je vidno, že zábava lze najít opravdu v každém povolání, ale i ve sportech a koníčcích. Je jen na vás, pro jaký potisk se rozhodnete.

Jak může vypadat trendy tričko s humorným potiskem v letošní sezóně?

Aby bylo vaše triko nejen vtipné, ale také pohodlné a trendy, měli bychom se při jeho nákupu řídit různými kritérii. Důležité je, aby bylo tričko s vtipným potiskem vyrobené z kvalitního materiálu, který je příjemný na dotek. V kurzu jsou zejména trička ze 100% bavlny nebo s příměsí elastanu. Elastan zaručí tričku s potiskem patřičnou pružnost. Podle typu postavy můžete volit trika v slim fit nebo v regular fit provedení. Podle počasí pak vybírejte kousky s krátkým nebo s dlouhým rukávem. Na cvičení pak můžete využít i humorná tílka či tzv. tank topy. Nejrůznější modely humorných triček s potiskem najdete také tady: https://trickovy.cz/. Zde si přijde na své každý milovník módy a dobrého humoru.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Čvn 2024>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist