Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Jedinečná kniha-jedinečný dárek

Říj 1216 Autor: Redakce

Hledáte něco, co zaručeně potěší vaše blízké? Třeba pod vánočním stromečkem? Jestliže chcete něco skutečně originálního a zároveň jedinečného a luxusního, zkuste sáhnout po knize, která byla vydána pouze v podobě 444 výtisků. O tom, že je to skutečný originál, budete mít jistotu, protože každý kus je označen pořadovým číslem a certifikátem.

O jakou knihu se tedy ale vlastně jedná?

Bible DaliNese název Bible Dalí a je opravdu jedinečná. Celý svazek skýtá 900 stran se 105 ilustracemi surrealistického umělce Salvatora Dalího. Každá kniha byla ručně vázána do kůže a do vrchní vazby jsou vsazeny tři drahokamy a jeden čtvrtkarátový briliant.

Rozměry knihy jsou opravdu veliké a váží přes 15 kilogramů. Kniha není vlastně jen knihou, ilustrace, které ji doplňují, jí propůjčují vstup do jiného světa, který se krajně liší od reality, kterou všichni tak dobře známe.

Bezprostředně po jejím vydání se kniha stala součástí knihoven významných osobností jako je Benedikt XVI., Dominik Duka, nebo i Václav Klaus. Hodnota knihy neustále roste. Je tedy možné ji mít i jako takové rodinné dědictví, které se bude předávat z generace na generaci.

Tato kniha je nesmírně zajímavá. Jakmile uvidíte její přední červenou stranu s pozlaceným autorovým jménem, nebudete chtít nic jiného, než ji otevřít a celou si ji důkladně prohlédnout. Dýchne na vás jedinečná atmosféra, kterou snad nikde jinde nenaleznete. Dalí bibli si můžete vybrat podle vašeho vkusu. Kombinace drahých kamenů je na každé naprostým originálem. Pokud si ji nyní pořídíte, uvidíte jak ji i za několik let oceníte. Nehledě na to, že za pár let již nebude téměř k sehnání.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist