Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Jak se sladit s podzimem

Říj 1505 Autor: Redakce

Příroda se začíná zahalovat do teplých barev. Pestré barvy v šatníku i domácnosti pomalu měníme na barvy podzimu, které jsou teplejší a zahřívají nás již na pohled. Tomuto období vévodí hnědá, oranžová, zelená, červená a žlutá. I když bývají podzimní barvy méně výrazné než ty letní, o to více bychom se měli zaměřit na doplňky.

Rozhodně bychom neměli zapomínat na šperky

nahrdelnikTy jsou dokrášlující součástí naší osoby. A pokud umíme vyladit oblečení a šperky, úspěch je zaručen. Hledáte inspiraci?  Podívejte se na webový portál jenprome.cz a sladit se s podzimem pro vás bude již hračka. Najdete zde řadu ručně vyráběných korálků, náušnic, náhrdelníků a dalších zajímavostí od českých výrobců.  A protože nesmíme myslet při šperkování jen na sebe, je zapotřebí dodat, že i byt, zahradu či terasu je na podzim potřeba trošku zkrášlit nebo prostě jen sladit s podzimem. Zkuste tentokrát doladit interiér či exteriér sedacím vakem v barvách podzimu a uvidíte, jakou radost vám změna udělá. Stejně jako šperky, tak i sedací vaky za skvělé ceny a nyní dopravu zdarma, naleznete na výše zmíněném webu. A kromě jiného zde můžete načerpat pár podzimních rad, například jak si vydlabat dýni.

Podzimní období je časem svetříků, roláků a mikin

svetr podzim obleceniTy krásně můžete doladit korálkovými šperky v barvách podzimu, ať už na ruku, krk nebo uši.

Sedací vaky lze využívat v interiéru i exteriéru. Vyráběny jsou z velmi kvalitní EKO kůže a mohou tak být i na podzim venku, aniž by došlo k jejich poškození povětrnostními podmínkami. Jsou atestovány na odolnost proti trhání, otěru, oděru, plísním a proti opakovanému ohybu. Na výběr je široká škála barev i tvarů. Zajisté si každý vybere i svůj podzimní vak nebo si dokonce sestaví svoji pohodlnou sestavu vaků.

  • Kategorie: PR

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist