Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Červen na Výstavišti Flora Olomouc

Kvě 1329 Autor: Komerční sdělení

aneb Výstavy MEZI NÁMI a VYZNÁNÍ RŮŽÍM

Od 6. do 8. června bude olomoucké výstaviště Flora patřit hned dvěma akcím. Tradiční červnovou výstavu MEZI NÁMI, už druhým rokem s rozšířeným zaměřením na zdravý životní styl, sport, pohyb i relax pro všechny – zdravé, handicapované, mládež i aktivní seniory, doplní novinka – VYZNÁNÍ RŮŽÍM, přehlídka růží a všeho, co s růžemi souvisí.

Mezi námi

vystava mezi namiVýstava MEZI NÁMI, letos spojená s veletrhem poskytovatelů sociálních služeb a dalšími aktivitami, na nichž výstaviště spolupracuje se statutárním městem Olomoucí a Olomouckým krajem, se bude konat v pavilonech G, H a na volných plochách Smetanových sadů. Účast přislíbily humanitární a neziskové organizace, občanská sdružení, chráněné dílny, ústavy sociální péče. Na výstavišti se představí projekt Euroklíč, odstartuje Albert Triatlon Tour, triatlonový závod, do nějž se zapojí děti z více než 100 dětských domovů v ČR, a také 2. ročník akce Senioři bez hranic. Nejmladší návštěvníci se mohou těšit na Den dětí na kolečkových bruslích, či na turnaj v Discgolfu. Do programu se prolnou i akce spojené s letošními Svátky města Olomouce.

Mezi namiV rámci doprovodného programového projektu Handicapiáda dostanou na výstavišti prostor nejrůznější aktivity zdravotně postižených. Program nabídne výstavu výtvarných prací handicapovaných, ukázky pohybových aktivit, workshopy zaměřené na muzikoterapii, ukázky canisterpie, tvůrčí dílny, hudební, taneční a divadelní představení. Chybět nebudou ani zdravotní poradny, sportování, pohyb, nordic walking, relaxace a odpočinkové  aktivity, alternativní medicína. Mnoho užitečného bude k vidění i zakoupení i na stáncích prodejců a výrobců zdravé výživy, bylin a čajů, doplňků stravy, apod.

Guláš fest

Letošní program nabídne zábavnou – a hlavně chutnou „open air“ novinku: guláš fest, tedy soutěž ve vaření kotlíkového guláše pod širým nebem. Soutěž, která je otevřená pro všechny gulášové mistry, amatéry i profesionály, je kvalifikací na IX.ročník Mistrovství ČR ve vaření kotlíkového guláše.

Vyznání růžím

vystava ruziSoučasně probíhající akci VYZNÁNÍ RŮŽÍM, přehlídce více než tisíce různých druhů a odrůd růží domácích, polských, slovenských a nizozemských pěstitelů bude patřit pavilon E a přilehlé volné plochy s nabídkou zahradnických trhů. 
Paletu květinové nabídky doplní kvetoucí  trvalky, skalničky, pouštní růže, bylinky, vázy, květinové nádoby. Nebude chybět poradna pro pěstování růží a hned v první den výstavy se návštěvníkům  přímo „v akci“ předvede juniorský Mistr florista ČR 2012 Ondřej Čermák  Pro Vyznání růžím připravuje ukázky aranžování svatebních  kytic, květinových vazeb a přízdob. Návštěvníci se mohou těšit na Růžovou čajovnu, vinotéku s degustací vín Rosé, bulharskou „růžovou“ kosmetiku, růžové oleje, parfémy, atd.


Vstup na obě výstavy  je ZDARMA, brány výstaviště budou otevřeny denně od 10 do 18 hodin, poslední den do 17 hodin.

  • Kategorie: PR

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist