Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

10 důvodů proč se těšit na jaro: Zjistěte, v čem je jaro tak jedinečné!

Pro 2220 Autor: Komerční sdělení

Jaro je jedinečným obdobím, kdy se znovu oteplí, dny se prodlouží a my máme zase chuť jít ven. Na jaře nám přibývá energie a sluneční paprsky nás nabíjí optimismem a dobrou náladou. Toto je jen pár z mnoha důvodů, proč se těšit na jaro. Seznamte se s těmi dalšími!

cekani na jaro

Foto: Peshkova, Shutterstock.com

1) Delší dny

Právě prodlužování denního světla je jedním z hlavních důvodů, proč se těšit na jaro. Ty dlouhé dny, kdy se zdá, že je věčná tma, se často podepisují na lidské náladě a chuti do života. Sluneční světlo jednoduše zase rozzáří naše životy a vykouzlí nám častěji úsměv na tvářích. Tak rozhrňte závěsy a pusťte do svého domova první jarní sluneční paprsky!

2) Vyšší teplota

Jestli je něco potřeba k dobré náladě snad stejně tak, jako sluníčko, je teplé počasí, které s ním jde ruku v ruce. Jen si to představte, až se zase budete moci procházet po lesích jen tak, bez toho, aniž byste se třepali zimou a museli se půl hodiny oblékat do mnoha vrstev před tím, než vyrazíte ven. Oblékněte si svou oblíbenou jarní bundu a vydejte se do přírody!

3) Krása přírody

Na jaře vzniká nový život, a to u rostlin i u zvířat. Dochází k obrodě a probouzení ze zimního spánku. Znovu se můžete kochat nádhernou rozkvetlou přírodou, drobnými čerstvě narozenými zvířátky a vracejícími se ptáky, kteří přilétají z teplých krajin. Otevřete oči a dívejte se na krásy přírody, která je všude kolem nás a dodává nám sílu!

4) Setkávání s přáteli

Co může být příjemnějšího, než si ugrilovat nějakou tu dobrotu s přáteli a posedět na zahradě? Právě jaro nám přináší možnost znovu si užít příjemnou společnost v přírodě u dobrého jídla a nějakého toho moku. Pozvěte své blízké ke společnému setkání a na pozvánku připište milý citát o jaru, kterým své přátele a rodinu naladíte na tu správnou notu!

5) Nošení sandálů

Vaše nohy byly celou zimu uvězněny v kozačkách a botách s uzavřenou špičkou. Na jaře máte jedinečnou možnost je vysvobodit a pochlubit se svému okolí novou pedikúrou. Nechte své nohy dýchat, skočte do sandálů a vyrazte ven za dobrodružstvím!

6) Pojídání ovoce a zmrzliny

Jaro přináší příjemnější teploty a s nimi také bohatší chutě.Kdo by se netěšil na sladkou chuť vanilkové zmrzliny nebo osvěžující chuť pomeranče? Pokud jste milovníci těchto a jiných dobrot, je právě jaro obdobím, kdy začíná vaše mlsací sezóna!

7) Sportování

Zima byla dlouhá, klidná a vy na jaře zase cítíte nutkání něco dělat. Že je to tak? Jaro přináší spoustu nových možností, jak se pohybovat. Co může být lepšího než si s přáteli zahrát volejbal, začutat fotbal nebo se jen tak projet na kole?Vyberte si sport, který vás dělá šťastnými, a už na nic nečekejte!

8) Zářivé barvy

Pokud vás unavují tmavé barvy podzimu a zimy, dalším důvodem, proč milovat jaro, jsou právě veselé a jasné barvy. Barvičky vidíte nejen v přírodě, která rozkvétá a pučí, ale také na oblečení a v doplňcích, které provázejí slunečné dny. Sáhněte do skříně pro ten nejztřeštěnější kousek a rozveselte den sobě i svému okolí!

9) Nošení šatů a sukní

Jaro je časem, který dovoluje ženám vylézt z kalhot a dlouhých zimních bund a kabátů a opět si obléct nádherné vlající šaty, které dělají ženu ženou. Obnovte svůj šatník, nebo si na sebe vezměte svůj oblíbený kousek a vyrazte mezi lidi!

10) Velikonoce

S jarem je neodmyslitelně spojen velikonoční svatý týden, kdy se barví vajíčka, říkají se básničky a říkanky, chlapci chodí na pomlázku k děvčatům a rodiny společně hodují u jednoho stolu po pár dnech masopustu. Kdo by se na toto krásné jarní období netěšil?

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist