Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Vítejte ve skutečném životě, vítejte doma!

Čvn 1220 Autor: Komerční sdělení

A zapomeňte na sluchátko!

venkovni tablo videoVstupní dveře do každého domu či bytu představují bránu mezi dvěma světy. Nové moderní audio a video telefony přináší zcela nové možnosti komunikace mezi světem před dveřmi a uvnitř vašeho bytu: vyšší bezpečnost, komfort a stylový design. Představujeme vám inovativní domovní telefony ABB-Welcome.

Venkovní audio a video tabla – komfort, bezpečnost, design

Pokud chcete vidět ze svého bytu, co se děje u vašich vchodových dveří, a kladete důraz na maximální bezpečnost a komfort, vyberte si verzi komfortního video tabla. Vystačíte-li si se zvukem, zvolte verzi audio. Tabla jsou ve špičkovém designu a vyrobena z robustní ušlechtilé oceli. Video tabla jsou vybavena kvalitní barevnou kamerou s mimořádným zorným polem a nočním viděním. Snadno tak rozpoznáte obličeje návštěv i v noci.

Domovní videotelefony s dotykovým XXL displejem

Vnitřní domovní videotelefon ABB-Welcome má dotykový XXL displej s úhlopříčkou 18 cm. Vždy uvidíte, co se děje za vašimi venkovními dveřmi. Intuitivní ovládání obstará 6 rychlých tlačítek s množstvím funkcí. Videotelefon lze použít též jako fotorámeček.

Víte, kdo u vašich dveří byl, i když jste nebyli doma!

Jakmile stiskne osoba u vchodových dveří zvonek, jsou ihned pořízeny 3 snímky každého návštěvníka. To je velmi praktické! Při příchodu domů snadno zjistíte, kdo zvonil ve vaší nepřítomnosti.

Domovní audiotelefony pro zrak i sluch!

Hands-free ovládání u nás jako standard. Zapomeňte na padající sluchátko a mějte volné ruce. Podsvícený 3,8 cm velký displej zobrazí nejdůležitější funkce i v naprosté tmě. Pomocí tlačítek audiotelefonu lze ovládat zámek dveří, ztlumení zvuku, rozsvícení světla v hale i ote-vření vjezdové brány. Audiotelefony ABB-Welcome s hands-free lze kombinovat do vícenásobných sestav spolu s vypínači a dalšími přístroji elektroinstalace.

vitejte doma

Kompletní koncepce domovní elektroinstalace

Domovní telefony ABB-Welcome plně souzní s designem vypínačů a zásuvek. 8 desig-nových řad, 52 barevných a materiálových provedení je pro vás zárukou vytvoření stylového konceptu elektroinstalace bez kompromisů.

Dopřejte si kvalitní značkové řešení. Více www.domovnitelefonyabb.cz

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist