Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Stylově vypadající vchodové dveře Stadler nyní i v méně tradičních odstínech barev

Srp 1223 Autor: Redakce

Vstupní dveře společně s fasádou utvářejí první dojem z nemovitosti. V dnešní době by měly vchodové dveře splňovat náročné požadavky na bezpečnost a v neposlední řadě na tepelnou izolaci. Vysoce funkční vchodové dveře mohou být ale zároveň i krásné, zajímavé a osobité. Kvalitní bezpečnostní dveře jsou schopné déle odolávat požáru, téměř nepropouští teplo, plyny ani hluk.

Takové jsou například vchodové dveře od firmy Stadler, které obsahují dostatečně silné izolační vrstvy, které minimalizují tepelné ztráty. Rozdíl v průniku tepla je oproti jednoduchým dveřím opravdu výrazný.

venkovni dvere

I ti nejnáročnější zákazníci si jistě vyberou model z luxusní řady vchodových dveří – Exclusive. Jedinečný styl každých vchodových dveří určují i volitelné nadstandardní doplňky, například zavírače dveří, elektrické otvírače či zamykání na čip. Sofistikované modely vchodových dveří mohou být ozvláštněny použitím strukturovaných bezpečnostních a protihlukových skel. Na výběr je celá řada dekorů a motivů. Izolační dvojsklo se vyznačuje koeficientem tepelného prostupu 1,2 W/m2K.

Dokonalé barvy i materiál

Povrchovou úpravu dveří tvoří vodou ředitelný nátěr zvolené barvy. I samotné dveře mohou překvapit méně tradičními barvami a odstíny. Design lze ze značné části přizpůsobit potřebám a přáním zákazníka.

Základem pro dobré vchodové dveře je samozřejmě kvalitní materiál a dokonalé řemeslné zpracování s použitím nejmodernějších technologií. Důležitou roli v oblasti funkce i vzhledu hraje kování a doplňky. Kvalitní vchodové dveře Stadler jsou osazeny precizními bytelnými madly a klikami od firmy Hoppe.

Důraz je kladen i na bezpečnost dveří. Standardem jsou tříbodové případně pětibodové bezpečnostní zámky Winkhaus a bezpečnostní závěsy BAKA Protect 3D od společnosti Simonswerk. Dveře základní řady i modelové řady Exclusicive lze opatřit zábranou proti násilnému vysazení dveří.

Dveře se skládají ze sedmi základních vrstev. Vrchní vrstvu tvoří pohledová dřevěná dýha. Silná vrstva izolace je z polyuretanové pěny. Nechybí parotěsná zábrana z hliníkové fólie. Výplň křídla tvoří tvarově stálé hranoly. Dřevěný rám je lepený ze sedmi vrstev a má celkovou tloušťku 16 cm.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist