Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Slyšeli jste už o chytrých sedačkách? Nebojí se dětí s fixami ani červeného vína.

Čvn 1518 Autor: Redakce

Každý z nás si jistě vybaví ten okamžik, kdy si do svého bytu či domu pořídíme překrásnou novou sedačku. Trávíme na ní večery u televize, dny s knihou a často také příjemné chvíle s přáteli a rodinou, vnímáme ji téměř jako člena domácnosti. Jakmile se však v naší domácnosti začnou vyskytovat malé děti, je velmi těžké jim vysvětlit, že pohovka není jen pokračováním omalovánek, se kterými si právě hrají, a že opravdu není vhodné zkoušet na ní všechny barvičky nových fixů, případně jestli má červená limonáda opravdu tak hezkou barvu i mimo sklenici. Na děti se však nemůžeme za tohle zlobit, obvykle vše dělají v dobrém úmyslu. Jak ale přežít malovací období dítěte bez úhony na kráse naší domácnosti?

Z materiálu budoucnosti se stal materiál současnosti

salvoŘešením a obranou proti všem pastelkám a fixům na světě jsou právě pohovky ze speciální látky. Přesněji řečeno povrch sedačky může být buď z látky, nebo také z velmi odolné syntetické kůže, přece jen každý z nás preferuje něco jiného. Zapomeňte tedy na v současné době oblíbené tvrzení, že sedací soupravy jsou pouze spotřební zboží, že nic nevydrží a tak dále. Klíčové je totiž zvolit nejen ověřeného výrobce, ale také vhodný povrchový materiál. Moderní materiály zaručí, že Vaše sedačka vydrží i velmi hrubé zacházení, kromě dětských uměleckých děl přežije bez úhony i polití nejrůznějšími tekutinami včetně červeného vína nebo coly.

Otestovali jsme, jak si super odolný materiál poradí s čmáranci

salvo

O odolných až nezničitelných potazích na pohovky toho bylo napsáno již více než dost, proto je nejlepší se odolnost vyzkoušet. Na test nám posloužila sedačka Salvo s potahem ze syntetické kůže, a takhle to probíhalo:

– Představili jsme si, že jsme malé děti a s chutí jsme udělali pořádný čmáranec černou fixou na bílý kožený povrch.

– Nechali jsme chvíli zaschnout a vzali jsme obyčejnou školní gumu z papírnictví (bílé barvy).

– Začali jsme čmáranec gumovat, pro jistotu jsme přitlačili.

– Čmáranec asi po 20s gumování zmizel – opravdu po něm není ani stopy! Kůži jsme potřeli malým množstvím mýdlové vody a je jako nová!

Jsme z testu nadšení, protože s čištěním nábytku od nejrůznějších nečistot má problémy téměř každý a pevně doufáme, že se tyto moderní materiály začnou objevovat i ve formě ochranných sprejů nebo past, které umožní zabezpečit každý kus nábytku v domácnosti.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

2 reakce na Slyšeli jste už o chytrých sedačkách? Nebojí se dětí s fixami ani červeného vína.
  • Jirka 13.9.2015 (11:52)

    Pěkné jsou rozkládací pohovky s úložným prostorem a s možností každodenního spaní. Rohové rozkládací sedačky zase poskytnou dostatek prostoru.

  • Petra 30.6.2015 (14:44)

    V první fázi nákupu sedačky mi pomohlo utřídit si představy pomocí inspiračních fotek. Když už víte, co se vám líbí, je finální výběr lehčí.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist