Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Reiki – co jste možná nevěděli

Led 1505 Autor: Redakce

Zdraví řešíme na našem webovém portálu poměrně často. Toto téma je velmi oblíbené, a proto zbystřete i tentokrát. Rádi bychom vám totiž představili reiki. Jde o velmi starou východní léčitelskou metodu. Ostatně k různým alternativám ke klasické medicíně se obracíme čím dál častěji. Pomoc hledáme především v přírodě. Bylinky jsou doslova fenoménem dnešní doby, stejně jako jóga.

Vitální energie

Každý den je jiný. Někdy se cítíme báječně, jindy pod psa. Každý je tedy opatřen určitou vitální energií, která má svá centra propojená energetickými drahami. Centra jsou nazývána čakry, což jste zcela jistě už také slyšeli. Stres, ale i různé další faktory jsou příčinou toho, že má energie při svém prodění tělem překážky a tělo pak nemůže být v harmonii, což se na něm podepisuje nemocemi nejen fyzickými, ale také psychickými.

Není to jen o přikládání rukou

reiki masazPokud máte ve svém okolí někoho, kdo navštívil léčitele reiki, pak vám zcela jistě vyprávěl o tom, jak na něho léčitel přikládal ruce na různá místa. Možná je to úsměvné, ale vše má svá jasná pravidla. Léčitelé jsou velmi vzdělaní lidé a přesně vědí, co dělají. Léčitelů je ale samozřejmě velké množství a je potřeba vybírat nejen podle referencí, ale bezesporu také podle školy, kterou prošli. Jedním z ověřených lektorů, který u nás působí již opravdu dlouhou dobu, je Martin Ospalík. O něm si také řekneme více na několika dalších řádcích.

Učitel reiki Martin Ospalík

Martin Ospalík je doslova ikonou reiki u nás. Vede specializované kurzy a jeho škola funguje už více než pět let. Lektorství reiki samozřejmě není zadarmo. Praktikovat toto posvátné učení a učit ho je velký rozdíl. Martin Ospalík se stal reiki mistrem, a proto může své zkušenosti se sebepoznáním dávat dál. V jeho esoterické škole můžete absolvovat kurzy reiki Praha, ale také dalších léčitelských větví, jako je Shamballa či Ra-Sheeba. Když jsme oslovili některé z absolventů kurzu, byli jsme velmi mile překvapeni kladnou reakcí na kurzy nejen klasické, ale také v rámci dálkového studia. Jde o unikátní systém, kdy jsou studentům nabídnuty veškeré informace takovou formou, aby nemuseli zbytečně často dojíždět na osobní konzultace do Prahy, kde jsou kurzy pořádány. Osobní konzultace jsou ale samozřejmě také možné. Nemusíte se tak bát, že by mohl nastat nějaký problém v případě nejasností. Samozřejmostí je certifikát o absolvování kurzu a v ceně máte také veškeré studijní materiály a spoustu dalších benefitů.

Velmi často se stává, že absolventi dálkových kurzů jsou natolik nadšeni, že využijí i klasických kurzů reiki v Praze ve škole Martina Ospalíka.

Komentáře jsou uzavřeny

Komentáře nejsou povoleny.

 
<<Úno 2024>>
PÚSČPSN
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist