Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Recenze na vysavač BOSCH BGL 2A100

Čvc 1507 Autor: Redakce

recenze BOSCH BGL 2A100O Vánoční úklid se nejedná, jarní se nekonal a ten letní za dveřmi? Je pro vás ať už malý nebo ten velký pravidelný úklid otravou? Přemýšlíte jak si ho zjednodušit nebo zpříjemnit? Tak věřte, že s tímto lehkým a kompaktním profíkem, to bude jen zábava. Díky svým skvělým výsledkům a nízké spotřebě řadíme tento vysavač mezi ty nejlepší.  Vysávání je rychlé, účinně a jednoduché.

Jedná se o vysavač sáčkový

recenze BOSCH BGL 2A100Teď jste se zhrozili, protože výměna sáčků bývá tou nejhorší fází vysávání? U tohoto kousku, je to však hračka. Díky své nádobě o obsahu 3,5 litrů výměnu filtračního sáčku provádíme méně často než je tomu u jiných typů vysavačů.

Navíc můžete koupit sáčky přímo pro tento typ vysavače, nebo univerzální za cenu asi 300 kč za 5 ks.

Tento vysavač se hodí na všechny druhy podlah i na ty nejvíce citlivé. S chaloupkami od vašich domácích mazlíčků si také poradí.

Technické parametry

recenze BOSCH BGL 2A100Tento malý, ale za to výkonný kousek, vám v domácnosti nezabere více místa, než byste sami chtěli. Díky svým rozměrům 260 × 295 × 370 milimetrů je velmi skladný. Můžete ho tedy uklidit do jakékoli skříně, kouta nebo za dveře. Hmotnost spotřebiče se pohybuje okolo 3 kilogramů a to bez ostatního příslušenství. Celková hmotnost s veškerým příslušenstvím je 6 kilogramů. S jeho průměrnou váhou si tedy poradí každý. Samonavíjecí kabel má délku 5 metrů, takže s ním bez problému vysajete všechny typy místností. S hadicí a klasickým nástavcem na podlahy či koberce má tedy dostaečný rádius pro úklid.

Příkon této mašiny je 600 W a se svým novým HiSpin motorem, super sacím výkonem a aerodynamickými noži uklidí jakoukoli nečistotu. A v neposlední řadě nesmíme zapomenout zmínit hlučnost, která je 81 dB, takže nemusíte čekat na správný čas kdy začít vysávat, abyste náhodu někoho nebudili.

Komfortní výhody

vysavac BOSCH BGL 2A100S tímto vysavačem můžete vysávat nejen nečistoty z podlah, koberců, keramické dlažby, čalounění, nábytku ale vysávat můžete i záclony. Vysavač má kolečkovou sací trubku s přepínáním, díky které dokáže vysát nečistoty všeho druhu. Další výhodou je sací tryska, která se dostane do každého rohu, zákoutí, spáry nebo na čalounění. Teleskopická tyč a ergonomické madlo jsou samozřejmě součástí.

Další výhodou jsou již zmiňované sáčky, které díky své kapacitě i přes své malé rozměry ušetří spoustu dalších nákladů. Výměna je tedy potřeba v dostatečně dlouhém intervalu, na který jste upozorněni ukazatelem výměny filtračního sáčku.

Manipulace s tímto vysavačem je též snadná, jelikož nemá pouze dvě pevná kolečka ale i jedno otočné. Dle druhu vysávané plochy můžeme volit i regulaci sací síly a to otočným regulátorem.  Při nastavení regulátoru na minimum sacího výkonu by s vysáváním již zmiňovaných záclon neměl být žádný problém.

Na klasickém nástavci pak najdete regulaci, která se přizpůsobí vysávání koberců i podlah. Na větší podlahové plochy je nástavec poněkud úzký. Vysavač je tedy kompaktností i šířkou nástvace vhodný zejména do menších prostor.

Dostupnost a cena

BOSCH BGL 2A100Po přečtení veškerých poznatků o tomto výkonném vysavači chcete znát určitě i cenu. Nikdo z nás není příznivcem levných a nekvalitních vysavačů. U tohoto typu vysavače budete však velice překvapeni. Cena vysavače je v poměru výkonu velmi nízká. Vysavač můžete zakoupit v jakémkoli specializovaném obchodě s elektronikou nebo domácími spotřebiči nebo jej zakoupit na internetovém obchodě. Cena jedno kusu se pohybuje od 2.500 Kč.  Záruka je standardně 24 měsíců s možností prodloužení.

Za nás neshledáváme na vysavači z hobby kolekcí pro domácí využití vůbec nic vytknout. Pokud ale chcete Rolls Royce mezi vysavači, sáhněte po poloprofesionálním typu Bosch BSG 8PRO1, o kterém si povíme v některém z následujících článků.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Úno 2024>>
PÚSČPSN
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist