Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Přípravky odpuzující zvířata

Zář 1202 Autor: Redakce

Repelenty proti domácím mazlíčkům

pes hrabe v zahoneVětšina lidí má ráda kočky a psy. Občas nám ale můžou naši vlastní mazlíčci, nebo cizí, které si majitelé dostatečně nehlídají znepříjemňovat život na zahradě nebo kolem domu znečišťováním, nebo rozhrabáváním. Bránit se tomu jde dost těžko, ale může nám v tom pomoci přírodní repelentní přípravek STOP PES, který odpuzuje nejen psy, jak název napovídá, ale velmi účinně funguje i proti kočkám. Přípravek není nebezpečný nebo toxický. Je složen výhradně z přírodních účinných látek, které mají výrazný odpudivý vliv na čich koček a psů. Přípravek STOP PES se vyrábí ve formě granulí určených k posypu například trávníku, nebo záhonů, nebo ve formě postřiku, který je ideální všude tam, kde nelze použít posyp. Postříkat lze například pergola, roh domu, kolo automobilu, nebo jiné objekty, u kterých je nežádoucí aby jim psi a kočky věnovali svou pozornost a znečišťovali je. Účinnost repelentů je v závislosti na počasí 1-2 měsíce.

Repelenty stop pes můžete zakoupit ZDE

Pozor na otravný hmyz

mravenci na kolaciKdyž si na zahrádce, terase nebo na balkoně užíváme poslední pěkné dny letošního léta a přitom na nás pořád doráží dotěrná moucha, po noze nám lezou mravenci, nebo jen sledujeme jak si to hmyz přes terasu šupajdí do našeho domu, kde by rád přečkal blížící se zimu, rázem je pohodička pryč. Rychle přemýšlíme jak se hmyzu zbavit. Zašlapávání mravenců může být možná chvíli zábavné pro naše děti, ale rozhodně to není ideální řešení.

V dnešní době existují moderní přípravky, které nás snadno, rychle a účinně zbaví veškerého hmyzu. Velmi účinným prostředkem je ATAK aerosol na lezoucí a létající hmyz. Díky kombinaci tří účinných látek, které se vzájemně doplňují bleskově zlikviduje veškerý lezoucí i létající hmyz, který je sprejem přímo zasažen, a navíc působí repelentní, takže na ošetřené plochy se škůdce nevrátí. ATAK můžeme používat venku na zahradě, v bytech, domech, obytných karavanech – prostě všude kde máme problémy s dotěrným hmyzem.

ATAK aerosol proti létajícímu hmyzu, a spoustu jiných účinných prostředků na boj s obtížnými škůdci můžete zakoupit na www.hubeni-skudcu.cz

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist