Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Potřebujete vytvořit návrh koupelny?

Říj 1312 Autor: Redakce

Zařizujete si novou koupelnu a nevíte, jak jí správně navrhnout? V dnešní době již máte několik možností. Mezi které patří například nechat si svou koupelnu navrhnout v jednom z mnoha koupelnových studií. Dnes si ale můžete svou koupelnu navrhnout zcela samy. Záleží jen na vás, který způsob pro vás bude příjemnější.

Vlastní návrh koupelny?

navrh koupelnyPokud si chcete vyzkoušet tuto možnost, určitě neprohloupíte. Rozhodně samozřejmě musíte mít chuť a také čas se do této věci pustit. Můžete si vybrat z několika různých prográmků, které stačí spustit, a můžete začít tvořit. My z našich zkušeností můžeme doporučit například program moje koupelna. První věc, kterou poté budete muset udělat je vyplnit velikost vaší koupelny, vybrat odstín dlaždic a zadat umístění dveří, oken a radiátorů. Poté už jen můžete vybrat doplňky, které si ve své koupelně přejete.

Jediné co tedy k práci budete potřebovat je připojení k internetu a nějaký volný čas. Pokud se obáváte, že nedokážete s takovým programem sami pracovat, nebojte. Na internetu můžete najít spoustu podrobných návodů i s obrázky, podle kterých vše určitě pochopíte.

Vhodnou variantou je také najít si nějakou koupelnu v obrázcích na Internetu, a tak se inspirovat. Vlastní návrh koupelny je samozřejmě zábavou, ale nesmíte zapomenout na spoustu nezbytností, jako jsou vývody vody, odpady a elektrické zásuvky. Častou chybou také je, pokud navrhnete umyvadlo do prostoru skosení střechy u patrových domů. Nad umyvadlo totiž pak nepůjde umístit zrcadlo.

Návrh koupelny od koupelnového studia

navrh male koupelnyPokud se vám do vlastního návrhu koupelny nechce, můžete tuto práci zadat profesionálům, kteří vědí, co dělají. Je samozřejmě velice příjemné vidět, jak vaše koupelna bude vypadat ještě před tím, než se do její rekonstrukce či stavby pustíte. Pokud tedy chcete návrh koupelny zadat nějakému koupelnovému studiu, připravte si opět potřebné dokumenty, mezi které patří projektová dokumentace vaší koupelny.

 Další postup si vždy domluvíte na osobní schůzce ve vámi vybraném koupelnovém studiu. Má to ovšem jednu nevýhodu. Za návrh koupelny ve studiu budete muset zaplatit určitou částku. Návrhy koupelen se pohybují od 1000 Kč za obyčejnější koupelnu. Je samozřejmostí, že při zařizování nového bydlení je každá ušetřená koruna dobrá. Ovšem máme pro vás jednu dobrou zprávu. Mnoho koupelnových studií vám návrh koupelny udělá zcela zdarma, pokud vám bude moci celou koupelnu zrealizovat.

koupelna navrhJe tedy jen na vás, kterou ze dvou možných možností si zvolíte. Obě mají své výhody ale i nevýhody. Záleží tedy jen na tom, která možnost je výhodná právě pro vás. Pokud máte dostatek volného času a také vám rozhodně nechybí ani dostatek chuti, můžete se pustit do svého vlastního návrhu. Pokud se tím ale nechcete sami příliš zabývat, zadejte tuto práci koupelnovému studiu. Hlavní výhodou je také fakt, že odstín koupelny lze měnit v podstatě na počkání, a tak si vyberete ty správné dlaždice a dlažbu bez větších problémů.

 

 

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

5 reakcí na Potřebujete vytvořit návrh koupelny?
 • Adéla 29.10.2015 (07:27)

  No my když jsme s mužem si dělali koupelnu, tak přišel s tím, že je levnější si to koupit přes internet, tak jsem si vybrala kachlíky přes net a ve finále jsem byla překvapená jak byly hezké

 • Petr 17.10.2015 (22:09)

  no tak já ti klidně s výběrem pomůžu, jen se zkus konkrétněji zeptat co tě zajímá a co bys ráda chtěla vědět… 😉

 • Jana 30.9.2015 (12:32)

  taky se chystám udělat novou koupelnu, jen mám problém s tím že nevím kde sehnat kvalitní a hezké kachlíky, takže nemáte někdo nějaký skvělý tip? 😉 :))

  • Alex 25.10.2015 (18:44)

   a co třeba levnedlazby.cz ? na ty se zkus kouknout, tam by sis mohla vybrat a navíc tam jsou dost dobré ceny a kvalita je v pohodě. taky jsem si z tama koupil do koupelny kachlíky a tak 😉 tak zkus třeba nakopne…

 • Petr 25.4.2014 (08:28)

  Ahoj,
  narazil jsem na moc pěkný NÁVRHÁŘ KOUPELEN. Můžete si tam zdarma udělat nákres koupelny s vybavením. Pak vás to pošle do e-shopu si udělat orientační kalkulaci odpovídajících předmětů a nakonec si takto můžete vytisknout rozpočet.
  A třeba předat vašemu řemeslníkovi 🙂

  adresa: http://www.levna-koupelna.cz/navrhar/
  Petr

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist