Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Oslavte spolu s designblokem jeho dvacetileté výročí!

Říj 1819 Autor: Redakce

Ano, mezinárodní festival designu a módy již letos v říjnu oslaví toto krásné kulaté výročí. Představí se na něm neuvěřitelných 343 designérů, návrhářů a také designérů šperků a to rozhodně stojí za to, abyste tento festival letos navštívili. Rozhodně toho totiž nebudete litovat. Čeká na vás opravdu bohatý program plný módních přehlídek, ale také velmi zajímavé přednášky návrhářů. Hlavní téma letošního ročníku je oslava.

designova prkenka

Pokud rádi podporujete především české tvůrce, letošní ročník designbloku bude tedy přímo pro vás. Uvidíte na něm totiž prozatím rekordní počet malých a začínajících tvůrců, mezi které se řadí například i studenti. Je totiž velmi důležité dát těm nadaným šanci předvést své umění a podpořit je tak v jejich růstu. Ale nebojte, i letos na festivalu samozřejmě potkáte velmi dobře známé tvůrce, kteří jsou s designblokem již od jeho prvopočátků. Takovým designérům festival mile rád zůstává věrný. Dá se tak říct, že letos si přijde na své opravdu každý, kdo se o svět módy alespoň trochu zajímá.

Je již dobrým zvykem, že se na každém ročníku tohoto festivalu objeví nějaká novinka. A ani ten letošní ročník nebude výjimkou. Letos je pro vás připravena výstava, která se koná v prostorách Colloredo Mansfeldského paláce. Konat se zde bude výstava Manifest, která nám ukazuje různorodou tvorbu celkem 14 umělců. Kochat se zde budete moci díly, která vytvořili přední známí umělci, mezi které patří například Eva Eisler, Maxim Velčovský, Ineke Hans, Jorge Penadés, Petr Babák, deFORM, Jan Plecháč a Henry Wielgus, Zorya, chmara.rosinke a další. Mimo to, v tomto paláci také hledejte výstavu Jaimeiho Hayona, což je pro letošek hlavní host celého designbloku.

Designblok je známý hlavně díky svým módním přehlídkám, kterým bude letos věnováno opravdu velké množství prostoru. Na mole se budete moci kochat neuvěřitelnými 32 módními přehlídkami, na kterých se představí opravdu ti nejlepší. Jmenovitě například Liběna Rochová, Klára Nademlýnská, Hana Zárubová, Pavel Brejcha, Monika Drápalová, Miro Sabo a další.

Kdy se design blok koná?

Ve dnech 25. – 29. 10. 2018

Otevírací doba:

Denně od 10.00 do 21.00

Místo konání akce

  • Praha Výstaviště Holešovice
  • U Výstaviště
  • 170 00 Praha 7

Ceník vstupného

  • Základní: 350 Kč
  • Zlevněné: 250 Kč

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Pro 2023>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist