Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Naučte se využívat jednoduché a praktické věci, které zvládnou více funkcí

Zář 1210 Autor: Komerční sdělení

televizor s dvd a usbJednou z nich je multifunkční televizor s DVD přehrávačem a funkcí nahrávání….

Trávíte odpočinek i sledováním televize nebo se rádi podíváte dobré filmy?

Jistě máte doma sbírku svých oblíbených DVD filmů, na které se čas od času rádi podíváte. Řekněme, že ke zhlédnutí filmu potřebujete televizor, DVD přehrávač, několik dálkových ovladačů a to navzájem máte propojené nevzhlednými kabely. A navíc plno dalších filmových novinek dnes už máte ve svém počítači, jehož správné propojení s televizí vyžaduje jakousi technickou zdatnost. Přemýšlíte, jak vše zjednodušit? Poradíme Vám. Značka Hyundai má pro Vás maximálně snadné řešení. Nabízí totiž televize s DVD přehrávačem, které jsou v dnešní době velkým hitem.

Multifunkční televizor Hyundai řady 924 je doslova nabitý praktickými funkcemi a zároveň je velmi jednoduchý na ovládání. Televizor s DVD přehrávačem má i USB vstup, funkci nahrávání a vestavný DVB-t tunerem pro příjem digitálního vysílání a oceníte i mnoho jeho dalších funkcí.

chytra televizeUžijte si Hyundai televizor s tenkou LED obrazovku, do které film na DVD přímo zasunete. V televizi je zabudovaný štěrbinový DVD přehrávač, na kterém jednoduše můžete pouštět cokoli. DVD mechanika si poradí nejenom s originálními DVD nosiči, ale i s filmy vypálenými ve formátech DivX, Xvid nebo MKV. Oceníte nejen velmi přehledné a intuitivní menu na obrazce, ale i pohodné ovládání televize s DVD mechanikou jedním dálkovým ovladačem.

Rychle si zvyknete i na možnost přehrávání filmů, kterou tento televizor nabízí přes USB vstup. Do něj jednoduše zasunete USB flash disk s filmem, na který se právě chcete dívat. Přes USB vstup je možné k televizi také připojit celý externí hard disk, tedy malou krabičku, ve které máte uloženo plno svých oblíbených filmů. Na televizoru si můžete jednoduše přehrát i videa, hudbu nebo si na velké obrazovce prohlédnout fotky. Je tu ale také jedinečná možnost naopak televizní pořady nahrávat! To s funkcí RECORD READY a na již zmíněný flash disk nebo externí úložiště. Způsobů nahrávání digitálního vysílání je hned několik. Buď volbou přes elektronický programový průvodce EPG, nastavením časovače nahrávání nebo v danou chvíli začít nahrávání jednoduchým stiskem tlačítka record. Televizní pořady je možné nahrávat i v době, kdy nejste doma a na vybraný pořad se tak podívat později. Další velmi praktickou funkcí je TIMESHIFT, kterou oceníte, jestliže Vás při sledování televizních pořadů někdo vyruší nebo potřebujete od obrazovky na chvíli odběhnout. Zapnutím funkce můžeme sledovaný pořad pozastavit a v klidu se na něj dodívat se zpožděním.

Značka Hyundai nabízí televize s DVD přehrávačem a funkcí nahrávání v HD a Full HD rozlišení v různých velikostech úhlopříčky od 41 cm až po 66 cm. Svou velikostí jsou vhodné do menších pokojů, dětských a studentských pokojů, ložnic nebo i na chatu a chalupu.

tv s dvdTelevizím Hyundai menších uhlopříček nechybí ani připojení a nabíjení z 12 V automobilové zásuvky. Některé modely mají vedle DVB-t tuneru i DVB-c tuner pro příjem digitálního vysílání ze sítě kabelových televizí.

Multifunkční televizor s DVD přehrávačem a všemi vychytanými funkcemi pořídíte za velmi přijatelnou cenu.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist