Internetový hobby magazín

Menu

Zahrada

Nejnovější články

Jak na interiérový obtížný hmyz?

Čvc 1204 Autor: Redakce

pripravky na mravenceJelikož nastalo období teplých letních dní i večerů, tak na nás čeká již neméně příjemná záležitost týkající se hubení interiérového hmyzu. Mezi ně patří například mouchy, komáři, moli, různé druhy malých otravných mušek či mravenců.
Také nesnášíte ten nekonečně dlouho trvající zvuk ve formě bzukotu, kdy si myslíte, že jedna jediná moucha vás přivede k šílenství? Právě proto si pojďme říci něco o používání přípravků k hubení tohoto obtížného hmyzu.

Pokud vás v domácnosti trápí mravenci nejlepším prostředkem jak se jich zbavit je Atak nástraha na mravence. Jsou to malé domečky, které rozmístíte přesně podle návodu na použití a už jen vyčkáte, až mravenci nalezou do domečku a dále pak roznesou jed ostatním. Tímto způsobem dokážete vyhubit celou jejich kolonii během jednoho dne.
Ideální pro hubení ostatního hmyzu, jako jsou například moli, mouchy či komáři je přípravek Atak universální sprej, který je k dostání v rozprašovači. Nemusíte tedy kupovat několik sprejů pro různý hmyz, ale stačí koupit pouze tento a můžete s ním zahubit veškerý hmyz. Pokud potřebujete hubit hmyz například ve zdravotnických či potravinářských provozovnách je již zapotřebí profesionálního přípravku. Jeden z nich Vám můžeme doporučit, je to K-Othrine 25 SC. Je to vodní suspenze pro použití do různých typů postřikovačů.

Také repelenty vám ulehčí život

repelentyJelikož je léto a v médiích nás také neustále varují před velkým výskytem infikovaných klíšťat, je třeba také zmínit tolik nepostradatelné repelenty. Na tuzemském trhu jejich opravdu mnoho a je z čeho vybírat.

Existují ale také repelenty proti psům a kočkám. Pokud jste ale například sadař či máte jen svůj dům v lůně přírody u lesa, pak jistě oceníte také repelent proti okusu zvěře. Kmeny stromů stačí postříkat a zvěř tím odpudíte. To znamená, že již nemusíte každý stromek zvlášť obalovat ochranným pletivem.

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele, který se zabývá nejenom prodejem přípravků na hubení škůdců, ale nabízíme také například i hnojiva na květiny. Pokud chcete prožít léto bez obtížného hmyzu a na podzim sklidit úrodu nezasaženou škůdci, navštivte náš internetový obchod hubeni-skudcu.cz kde si již vyberete přesně to, co potřebujete pro Vaši domácnost či zahradu.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Jak na interiérový obtížný hmyz?
  • Jacob 10.4.2013 (21:12)

    Pokud nepomohou žádné postřiky, je nezbytné to řešit deratizací. Osobně mám dobré zkušenosti s firmou – http://www.deraplus.cz/

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist